Vitaelife Pharma Omega 3 – názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to za to?

[Total:    Average: /5]

Ak ste pozorne požiadať starších členov jeho rodiny, niektoré z nich pravdepodobne pamätať, ako v detstve to bola plnená škaredé olej z tresčej pečene, “rastie veľká a silná”. Našťastie pre nás dnes potrebu tejto lepkavé, páchnuce surové ryby a strašne nepríjemné chuti produkt zmizol. Ale v mastných kyselín, ktoré sú základom toho, nie. A to najmä v omega-3, ktorého hodnota pre ľudské zdravie, krásu a náladu nemožno preceňovať. Prečo to môže byť užitočné?

Obsah

Dôležitým objavom dánskymi vedci

polynenasýtených mastných kyselín omega-6 a omega-3 získala uznanie lekárov takmer pred pol storočím, kedy dánsky lekár Jorn Dyerberg nad tým, prečo je to, že obyvatelia Aljašky, ktorých ponuky veľmi zle na ovocie a zeleninu, ale presýtený mastných ryby, zriedkavé prípady kardiovaskulárnych ochorení?

Odpoveď bola jednoduchá: je to v osobitnej skupiny lipidov, ktoré obsahujú vyššie uvedené mastné kyseliny. Obaja majú veľkú hodnotu pre takmer všetky vyskytujúce sa v ľudskom tele procesy. Obaja môcť vstúpiť len zvonku, s jedlom – žiaľ, ani jedno, ani druhé strane naše telo nie je schopné syntetizovať. Ale ak zistíte, že omega-6 v potravinách nie je ťažké, jej “sestra” v našej ponuke často dramaticky prítomné v malých množstvách.

K náprave tejto situácie, máme dve možnosti: prejsť na ďalekom severe, vyzbrojený vidličkou, a po vzore predkov miestnych domorodých ľudí začať učiť záludnosti lovu veľrýb alebo hľadať iné spôsoby, nasýtiť stravy tejto užitočné látky.

Omega-3: kto a prečo je potrebné

Než sa prísť na to, aké produkty si môžete zaplniť medzery v ponuke, pozrime sa, aké výhody omega-3 môže priniesť pre naše telo. Možno, že žijeme vo viac mäkká v porovnaní s Inuitov klimatických podmienkach, to nie je tak nutné?

Nielen potreba, ale nutné! Dostať sa do nášho tela, to je dôležitá organická zlúčenina je prijatý k účasti v mnohých biochemických procesoch:

 • podporuje produkciu látok, ktoré regulujú krvný tlak;
 • bráni vzniku krvných zrazenín, ako aj rozšírenie krvných ciev a robia je pružnejšia;
 • prospešné pre trávenie;
 • zlepšuje procesy v absorpciu fosforu a vápnika;
 • urýchľuje hojenie poškodenie stien zažívacieho traktu – napríklad omega-3 je často súčasťou pri liečbe žalúdočných vredov;
 • znižuje zápal a spomaľuje rast nádorov;
 • pomáha nervový systém odolávať namáhaniu, zníženie agresivity a depresie;
 • vytvorí imunitný systém;
 • robí hormonálnu pozadie;
 • zvyšuje mozgovú činnosť, zlepšuje pamäť a koncentrácia,
 • znižuje pravdepodobnosť artrózy, artritídy a ďalších ochorení súvisiacich s kĺbmi;
 • je prevencia kardiovaskulárnych ochorení, vrátane arytmie, srdcového infarktu a ischemickej choroby srdca,
 • bráni absorpciu cholesterolu a zbavuje telo voľných radikálov;
 • zvyšuje svalový tonus, vytrvalosť a dokonca aj rýchlosť reakcie, vzhľadom k svojej schopnosti zlepšiť citlivosť nervových vlákien;
 • zavádza aktivitu vizuálnu apparatus.Do nie je užitočné vlastnosti, ktoré OLADE omega-3

Omega-3 má priaznivý vplyv na fyzický a duševný stav človeka. Nie je náhoda, že sa pravidelne predpísaný pre športovcov, deti a tehotné ženy. A odporúčame vziať v rôznych bolestivých stavov tela od menšej strate pevnosti a končiac vážnejších ochorení.

Použitie polynenasýtených kyselín pre ženy

ženského tela omega-3 má zvláštny význam. Najmä tehotné ženy. – a to ako tých, ktorí už čakajú dieťa a plánujú nejaké zdravé a inteligentné deti

Po prvé, polynenasýtené tuky pomáhajú zbaviť neplodnosti, ak je jej príčina nie je vrodená choroba a dočasné zlyhanie imunitného, ​​endokrinného a ďalších systémov ženského tela.

Pokiaľ došlo k otehotneniu, bude omega-3 umožňuje pohybovať jednoduchšie, čím zmierňuje príznaky otravy v dopoludňajších hodinách v prvom trimestri a znižuje riziko preeklampsie v posledných mesiacoch. Okrem toho, táto kyselina má pozitívny vplyv na zdravie vznikajúce plodu – najmä na vývoj mozgu. O múdre deti sme sa zmienili.

nepoškodí omega-3 a tie dámy, ktoré nemajú v pláne mať potomkov. Ona:

 • robí vlasy a nechty silné, hladké a lesklé, a navyše stimuluje folikuly zostať v neaktívnom “sleep” stave;
 • zadržiava vlhkosť v pokožke, čo vrásky stávajú menej nápadný, vločkovanie zmizne, a zosilnenie kože pružnosť;
 • normalizuje metabolizmus, čo prispieva k zníženiu hmotnosti;
 • znižuje bolesť pri menštruácii a robí symptómy menopauzy menej závažné;
 • ženy, ktorí pravidelne konzumujú produkty s omega-3, menej náchylné k osteoporóze. – choroba, ktorá postihuje ženy 3-5 krát častejšie než muži

Pre mužov

Silný poschodie bez omega-3 tiež nemôže robiť. Cestách do orgánov a tkanív mužského tela, polynenasýtené kyseliny má veľmi dôležitú úlohu:

 • stimuluje produkciu testosterónu, zvýšenie mužskej libido a plodnosť;
 • zlepšuje prietok krvi, čo je veľmi dôležité pre účinnosť;
 • je prevencia predstojnej žľazy.

Čo je užitočné pre deti

najmladší členovia rodiny kyseliny omega-3 pomáha rásť normálne, rast a prosím ich rodičia s ich úspech. Počnúc vývoj plodu až do úplného zastavenia procesov rastu, má vplyv na tvorbu kostí a zubov dieťaťa, má stav kože, rast vlasov, vízie, činnosť kardiovaskulárneho systému a imunitný systém.

Pri vykonávaní kyseliny polynenasýtené a mozgu: rýchle myslenie, ostrosť pozornosti, sily pamäti. Niet divu, že osobitný význam získava v základnej škole vo veku, kedy život sa dramaticky zmení omrvinky a naplnený novými povinnosťami, úlohy a spolu s nimi, nové dôvody na stres. Úspešné učenie, zdravý emocionálne pozadie, normálny spánok je tiež do značnej miery zásluhou mastných kyselín prítomných v tele dieťaťa v požadovanej koncentrácii.

Bezpečnostné opatrenia a kontraindikácie

Cez početné výhody omega-3, pojem “kaše oleja nepokazí” je jasne nehodí. Dokonca aj úplne zdraví ľudia, držiace absorbovať “zázračný liek” balíčky, má všetky šance na vpichnutie predávkovania nevoľnosť, vracanie, hnačka a iné klasické príznaky otravy. A to nie je zďaleka najviac nepríjemné následky, ktoré môžu viesť k bezduché drogy!

 1. Omega-3 riedi krv. Tak, že človek, príliš fascinovaný “oživenie”, alebo v kombinácii kyseliny recepcia s inými liekmi podobné akcie, a to aj relatívne menšie zranenie môže mať za následok vážne straty krvi alebo, napríklad krvácanie do vnútorných orgánov.
 2. Schopnosť našej kyseliny k zníženiu tlaku často hrá krutý vtip s ľuďmi, ktorí majú predispozície k hypotenzii. Namiesto toho, vysoký krvný tlak, abnormálne nízky – pochybné pleasure.Pressure rázy schopné vyčerpania nikoho
 3. Prebytok omega-3 je zlé pre činnosť pečene, pankreasu alebo zažívacieho traktu všeobecne. Najmä ak sú tieto orgány už v chybového stave.
 4. Použitie mastných kyselín je prísne kontraindikované u pacientov v tele, ktorý objavil žiadny nádor, benígne alebo nie.
 5. A konečne, nebol zrušený banálne alergie, ktoré môžu rozvíjať na akékoľvek výžive výrobku, a omega-3, vrátane.

, ktorý obsahuje vitamín omega-3

Hlavným dodávateľom mastných kyselín v ľudskom tele bol a stále je more a morské ryby: makrela, sleď, losos, tuniak, pstruh, halibut, sardinky, treska. Len tri porcie chutné “liek”, za týždeň – bude v podstate spokojní a vaše potreby v tomto dôležitom prvku. Ak nemôžete nájsť žiadne ryby, to bolo úspešne nahradiť akoukoľvek morské plody pochúťkou z homárov do kreviet, je rozpočet.

pomôže poskytnúť telu mastných kyselín a rastlinné oleje: repkové semeno, ľanové semeno, sezam, kukurica, olivy, a dokonca aj slnečnice. Aby nedošlo k pociťujú nedostatok v omega-3 raz denne zalievať zeleninový šalát lyžice priemernej kvality, nerafinované, oleji alebo ten istý nápoj lyžica na lačno ráno.

Ďalšie lahodný spôsob, ako doplniť prípravne jeho telo nevyhnutné prvky: často hrýzť orechy. 15-30 g silných, kvapalné jadierka by mal poskytnúť denný normou polynenasýtených kyselín; Okrem toho si môžete vybrať podľa vášho vkusu, aký druh orechov bude hodovať na: zhromažďujú v lese lieskových orechov dovezených zo sibírskej tajge píniovými orieškami alebo exotické muškátového orieška. Všetko, čo bude “v téme”.

Nie orechy jazyku šupiek tekvice alebo slnečnicové semienka. Alebo kúpiť v lekárni, balíček ľanového semena a urobiť z neho pravidlom každé ráno piť na lačný žalúdok pohár nízkotučného jogurtu s 1-2 lyžičky múky zo semien ľanu prešiel mlynček. Súčasne poskytujú služby svojim tráviacim traktom.

Obsahuje kyseliny omega-3 a zeleniny. Tu prvá vec, ktorú si uvedomiť, na avokádo, a potom udržať svoje blahodárne účinky pokrmov z tekvíc, ružičkového kelu alebo karfiolu, brokolice a čerstvými bylinkami.

Top 5 najobľúbenejšie produkty

Nie všetci sme schopní každý deň starostlivo plánovať svoju ponuku, nákup potrebné produkty a pripraviť je v súlade s prísnymi pravidlami zachovania užitočných látok. (Napríklad, bolo zistené, že tepelné spracovanie trvajúce dlhšie ako 20 minút, je škodlivý účinok nás zaujíma, kyselina použiť na pečenie olivový olej miesto slnečnice umožňuje čiastočne znížiť straty, a divoké zachytil otvorený oceán rýb obsahuje viac omega -3 než vyrástol v zajatí.) Okrem toho je potrebné, aby kvóty na kvalitu výrobku, čo nie je vždy možné sledovať.

Ak chcete zabezpečiť, že poskytne vášmu telu všetky potrebné, mnohí radšej sa uchýliť k pomocou špeciálnych prípravkov obsahujúcich omega chovanú v takmer čistej forme. Ďakujem moderných liekov, máme z čoho vyberať!

Omacor

 • Krajina pôvodu :. Nemecko
 • . Cena: 1400-1800 R

Každá mäkká želatínová kapsula liečivá, ktoré obal môže byť od 20 do 100 ks, obsahuje 1 g vyčisteného omega-3. Predpísať Omacor v prevencii infarktu myokardu alebo ako doplnok k hypoglycemic stravou. Dávka sa predpísané lekárom individuálne.

Vitrum Cardio

 • Krajina pôvodu :. United States
 • . Cena: 1200-1300 R

Liek je dostupný v baleniach obsahujúcich 90 a 120 kapsúl 1 g vysoko kvalitných mastných kyselín. Použité antiaterosklerotické diéty, vysoký krvný tlak, diabetes a mnoho ďalších chorôb, aj ako účinný nástroj prevencia. Dávkovanie je vybraná jednotlivo.

Doppelgerts Aktiv Omega-3

 • Krajina pôvodu :. Nemecko
 • . Cena: 320-600 R

Elegantné nádoby s želatínových kapsúl bez zápachu a bez chuti (30 alebo 80 ks). Obsahujú tuk Arctic losos, v kombinácii s vitamínom E a niektorých ďalších menej dôležitých látok. Pridelený tento liek normalizovať fungovanie kardiovaskulárneho systému, obnoviť metabolizmus, zvyšujú mozgovú aktivitu. Dávka je predpísané samostatne.

Omeganol-Forte

 • Krajina pôvodu :. Rusko
 • Cena: 350 p

liečivo znižuje riziko kardiovaskulárnych ochorení, posilňuje imunitný systém, priaznivo ovplyvňuje krvný obeh. Každá kapsula (30 balení) obsahuje koncentrovaný mastných kyselín, a antioxidanty, určené k ochrane ciev z cholesterolu útvarov, a telo pred voľnými radikálmi.

Oceanol

 • Krajina pôvodu :. Rusko
 • . Cena: od 230 p

V každej z 30 kapsúl, skryté v blistroch obsahuje kokteil živín: koncentrovaný rybí olej, vitamíny C a E, slnečnicového a pomarančový olej, destilovanú vodu, želatínu a aromatické látky. Vezmite Oceanol a generálny posilnenie imunitného systému a ako prostriedok na prevenciu trombózy, a ako súčasť liečby obezity, alkoholické hepatitídy, reumatickej artritídy a mnoho ďalších.

Fotogaléria: ktoré lieky sa pozrieť na omega-3

 Navyše k omega-3 tu spready ďalšie potrebné kyseliny a vitamíny môžete kúpiť pravidelný Rybí olej – lacné a veselá dobré kúpiť: kombinácia troch mastných kyselín v jednej fľaše je nástroj nie je lacná, ale stojí za to mastné kyseliny posilňujú zdravie a antioxidanty predĺžiť mládežou

Ako sa: Všeobecné pravidlá

Vzhľadom k tomu, farmaceutické prípravky, ktoré obsahujú omega-3, OTC, potenciálni kupujúci majú často dojem, získať niečo, čo je úplne neškodný a preto nevyžaduje vážne postoj. Rozhodla, že nastal čas na udržanie telesnej kúpiť požadované okno a uhryzol vás na vaše zdravie. Ale to nie je pravda. Aby sa zabránilo negatívnym vplyvom, príjem akýchkoľvek liekov musí byť vykonaná v súlade s určitými pravidlami.

Ako dlho na pitie? Prípravky obsahujúce omega-3, sa kurzov:

 • prevencia – 1 mesiac 2-3 krát za rok;
 • pre liečbu mesiacov kurzu, po ktorých sa mohli ujať prestávku na rovnakú dobu, a potom opakovať znovu.

Koľko piť? Denná sadzba konzumácia mastných kyselín denne je 2-3 g pre mužov, 1,7-2gram pre ženy a 0,5-1gram pre deti. V niektorých prípadoch sa odporúča dávka sa nechá mierne vyššia, ale nie viac ako 4 g omega-3 za deň.

Ako sa na pitie? Pri jedle, pití veľa tekutín, lepšie čistú vodu. To pomôže nielen vaše telo lepšie absorbovať výslednú látku, ale ušetrí od nepríjemných rybie grganie.

Názory používateľov vlastností

Video: čo prínos nesie omega-3 telo

Všetci chcú byť fit a zdravý. Všetko, čo potrebujeme ani jasné myslenie ani výbornú náladu, ani skvelý vzhľad. A omega-3 nám môžu pomôcť dosiahnuť tento cieľ. A čo je najdôležitejšie, nebuďte leniví sa starať o svoje zdravie. A samozrejme, aby to preháňať v snahe o užitočných látok. Ak máte liečiť mastné kyseliny s rešpektom a starostlivosťou, budú slúžiť vám dobrú službu, uvidíte.

volám sa Svetlana Rozhenko. 33 rokov, psychologist.Rate článok:

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1

(7 hlasov, priemer: 4 z 5) Podeľte sa s priateľmi Podobné záznamy :! Kyselina listová: čo je to za bodyVitrum kardio omega-3 návodu na použitie, kontraindikácie, vedľajšie účinky opinionsthe Výhody a poškodzuje pšeničných otrúb, ako vziať ?

About Paulína Turošíká 335 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*