Uniderm – názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to za to?

[Total:    Average: /5]

Asi každý aspoň raz za život stretnutie s kožnými chorobami. Najčastejšie sa pre rýchle riešenie problémov spojených s ochorením kože, lekári odporúčajú užívanie drog kortikosteroidy série.

Taká liečivá obsahujú liečivo Uniderm vyrábaného vo forme masti alebo krému pre miestnu aplikáciu s rôznymi koncentráciami účinnej látky a roztoku pre použitie na poškodenú kožu.

V tomto článku sa pozrieme na to, prečo lekári predpisujú Uniderm, vrátane návodu na použitie, analógov, a cenou lieku v lekárňach. Skutočné hodnotenia ľudí, ktorí už používajú Uniderm si môžete prečítať v komentároch.

Zloženie a spôsob vydanie

Krém na vonkajšie použitie 0,1% biely alebo takmer biely.

klinicko-farmakologické skupina: kortikosteroidy pre lokálnu aplikáciu

.

Ako sa používa z roku Uniderm?

Použitie pre liečbu liečivá Uniderm sa odporúča v prípade, že z nasledujúcich chorôb:

 • dermatózy rôznej etiológie, sprevádzaný zápalom a svrbenie kože, ktoré sú citlivé na liečbu kortikosteroidmi série.

Krém je určený pre vonkajšie použitie – to je aplikované na oblastiach postihnutých kožu raz denne. Dĺžka liečby stanovená ošetrujúcim lekárom Wondermom: záleží na reakciu organizmu na liečivá, v prítomnosti alebo v neprítomnosti nežiaducich vedľajších účinkov a závažnosti liečebného účinku lieku

.

farmakologického účinku

glukokortikosteroidy na vonkajšie použitie. Má protizápalový, antipruritika a antiexudative účinok.
mometazón (a iné GKS) indukuje uvoľňovanie proteínov, ktoré inhibujú fosfolipázy A2 a je známy pod názvom lipocortin, ktoré ovládajú biosyntézu týchto mediátorov zápalu, ako sú prostaglandíny a leukotriény inhibíciou uvoľňovanie ich spoločného prekurzora, kyseliny arachidónovej.

Návod na použitie

Pre tých, ktorí používajú Uniderm, návod na obsluhu hovorí, že je určený na vonkajšie použitie.

 • Tenká vrstva krému Uniderm aplikovaný na postihnutú kožu 1 čas / deň.

Dĺžka liečby je určená jeho účinnosti a znášanlivosti u pacienta, prítomnosť a závažnosť vedľajších účinkov.

Kontraindikácie Uniderm

užívania drog v týchto prípadoch:

 • tuberkulózu;
 • syfilis;
 • akné rosacea;
 • periorálna dermatitída;
 • bakteriálne, vírusové (spôsobenej herpes simplex typu 1 a 2, vírus varicella zoster), alebo hubové infekcie kože;
 • postvakcinačné reakcie;
 • deti do veku 6 mesiacov;
 • tehotenstva (liečenie rozsiahlych oblastí pokožky, dlhodobej liečbe);
 • laktácie (použitie vo vysokých dávkach alebo po dlhú dobu);
 • precitlivenosť na liek.

S opatrnosťou by mal byť liek používaný na tvári a v záhyboch kože, s obväzom a pri aplikácii na veľké plochy kože a / alebo pri dlhodobej liečbe (najmä u detí starších ako 6 mesiacov).

Vedľajšie účinky Uniderm

Možné vedľajšie účinky liekov:

 • Kožné reakcie: zriedkavé – podráždenie a suchosť kože, pálenie, svrbenie, folikulitída, hypertrichóza, akné, hypopigmentácia, periorálna dermatitída, macerácia kože, pristúpení sekundárnej infekcie, známky atrofia kože, strie, miliaria ; & Lt; Tvorba 1% papuly, pustuly.
 • Alergické reakcie :. Alergická kontaktná dermatitída
 • Ostatné: pri aplikácii krému Uniderm po dlhú dobu a / alebo pri liečbe rozsiahlych kožných plôch alebo pri použití okluzívny terapie, najmä u detí a dospievajúcich sa môžu objaviť vedľajšie účinky, ktoré sú typické pre systémových kortikosteroidov, vrátane nedostatočnosti nadobličiek a Cushingov syndróm.

V prípade predávkovania môže vyvinúť príznaky Cushing. Liečba: zrušiť liek, ak je to potrebné – korekcia nerovnováhy elektrolytov. V vnútri použitia: špinenie (hlienu alebo krvné zrazeniny) z nosných dutín; aplikácie sa zastaví, nie je potrebná osobitná liečba.

Tehotenstvo a dojčenie

Bezpečnosť s použitím krému z roku Uniderm v priebehu tehotenstva a dojčenia sa neštudovala.

Kortikosteroidy placentárnu bariéru. V prípade tehotenstva by sa mali vyhnúť dlhšiemu zaobchádzania a užívanie tejto drogy vo vysokých dávkach v súvislosti s hrozbou negatívneho vplyvu na vývoj plodu. Kortikosteroidy sa vylučujú do materského mlieka. V prípade, že sa predpokladá použitie tejto drogy vo vysokých dávkach a / alebo dlhší čas, mali by ste zastaviť dojčenie.

Ceny

Priemerná cena Uniderm krému v lekárňach ….

podmienky dodávok lekární

liek vydávané na lekársky predpis.

About Paulína Turošíká 335 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*