Titan Gel – názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to za to?

[Total:    Average: /5]

“Titan gél” ( “Titan gél zlato” (Titan gél zlato -. “Zlatý”) maziva, ktorý je umiestnený u výrobcu ako prostriedok pre zvýšenie citlivosti penisu, k zlepšeniu erekcie a poskytujú ďalšie pohodlie pri tesnom kontakte početné falošné webové stránky predajcovia falzifikátov predstavil spotrebiteľa k zámene o vlastnostiach doplnkov, sľubný nárast o člen 5-7 cm v niekoľkými mesiacmi. Táto situácia vážne ohrozuje predajcu originálneho výrobku .

Zloženie a vlastnosti komponentov Titan Gel

“Titan gél” je k dispozícii v skúmavkách s objemom 50 ml. Je rôsolovitá priehľadnej látky. Nelepia, ľahko zmyť vodou. Doba použiteľnosti je 2 roky.

v návode na použitie intímnych gélov “Titan gél” a “Titan Gelium zlato” je skladá z nasledujúcich častí:

 1. Zásady, pomocné látky, mentol.
 2. hyaluronát, kyselina jantárová. Urýchliť krvný obeh, stimulujú metabolické procesy, zvýšiť hustotu a pružnosť pokožky.
 3. výťažky z kvetov a listov verbeny, rovnako ako ovocie jahody. Majú protizápalové a antibakteriálne vlastnosti.
 4. OL>

  V “Titan gélu zlato” je koncentrácia kyseliny jantárovej a kyseliny hyalurónovej je zvýšená.

  Vlastnosti zložiek zložiek gélu:

 • Enhanced prietok krvi do penisu a zvýšenie účinnosti;
 • Zvýšenie pružnosti tkaniny člena, zvýšenie citlivosti hlave;
 • Ochrana pred baktérií;
 • zrýchlenie regenerácie buniek.

Účel a spôsob použitia Titan gélu

Liek “Titan gél”:

 1. ponúka komfortné sklz pri trení a vykonávať manuálne cvičenie pre zväčšenie penisu (jelqing), triedy S alebo čerpadlo, zatiaľ čo nosia zariadenie extender.
 2. Tvorba živšie pocity zvýšením citlivosti na hlavu penisu.
 3. zvýšenie tonusu penisu v dôsledku hydratačný účinok a stimulovať bunkovú obnovu.

V vyhlásení poukázal na to, že “Titan gél” nie je antikoncepčný prostriedok, je potrebné, aby ďalšie opatrenia na ochranu pred tehotenstvom. Kontraindikácie a vedľajšie účinky, s výnimkou pre individuálne neznášanlivosti zložiek nie je stanovená.

Vyššie uvedené údaje priamo s obal “Titan Gel”, od pôvodného výrobcu. Efekt zväčšenie penisu, a to najmä o 5-7 cm, ako čo sa týka reklamy na stránkach, ktoré nie sú vyhlásené . true alebo false také sľuby – je odpoveď zrejmá: penis rastie z pravidelného cvičenia . Pôvodný “Titan gél” umožňuje výkon, chráni kožu pred poškodením, umožňuje ľahšie pretiahnutie corpora cavernosa a tunica albuginea, zabraňuje tvorbe hematómov . Okrem toho, konečný výsledok závisí na individuálnych vlastnostiach organizmu. Na použitie “Titan gél”, pre zvýšenie “samčie dôstojnosť” je zbytočné, ako aj k šíreniu iný krém alebo masť. Tieto nástroje majú svoje výhody a nevýhody, ale zvýšiť veľkosť člena samy o sebe nemôžu.

Prečítajte si viac o “zázračné” prostriedky pre zväčšenie penisu hovorí lekár urológ-andrológ Hizriev Khizri Zakirovich

Spôsob použitia maziva: “Titan gél” sa aplikuje na penis alebo na hornej časti kondómu pred pohlavným stykom. Pri použití špeciálnych zariadení by sa mali riadiť pokynmi. Naneste jemným pohybom od koreňa k hlave (to je tiež možné zachytiť).

Po nanesení gélu penis vyzerá normálne – žiadne začervenanie a opuch. Tam je nepatrný chladiaci účinok, je svetlo aróma citróna. Sex stáva vibrujúci pri pravidelnom používaní kože turgoru penisu (napäťového stavu membrány živých buniek) sa zvyšuje, takže použitie gélu, samozrejme.

Kde kúpiť originálne doplnky stravy Titan gél

V lekárňach “Titan gél” nie je určená na predaj . Rezervovať zaručený originál produkt iba prostredníctvom oficiálnych internetových stránkach predávajúceho :. Hendels.ru

falzifikáty predával na mnohých jedna strana stránok, a tiež na “aliexpress” . Na webových stránkach “ru.titangel.com” volá sám jediným oficiálnym predajcom o “Titan gélu”, rovnaké informácie na webovej stránke “titan-gel-official.ru” a niekoľko podobných. To predstavuje spotrebiteľský zmätok, pokiaľ ide o miesto nákupu a výrobe pôvodného výrobku.

& nbsp;

naskenované potvrdenie o lieku, ktorý je zvyčajne umiestnený na predajné zdroje sú tiež k dispozícii. Z tohto dôvodu, to je nevedno ako “Titan gél” efektívne a bezpečné. Na stránkach titanqel.ru (z nejakého dôvodu namiesto písmeno g v názve značí q), umiestni seba ako oficiálny distribútor gélu “Titan gélu zlata” umiestnený certifikát, zdravotnícke a epidemiologické záver a pár preukazov spôsobilosti cudzí jazyk. Avšak, žiadny z nich čítať, zväčšenie obrazu je nemožné dospieť k záveru, že symboly sú výplach očí. Tam si môžete prečítať a falošné hodnotenia lekárov. Fotky od “odborníkov” nie vždy zodpovedajú skutočným ľuďom.

Kontakty pre komunikáciu s predajcov alebo výrobcov “Titan gély” tiež nie je na ľubovoľnej webovej stránky-landing page . Požiadavka na výrobok navrhuje vykonať prostredníctvom online formulára alebo požiadať o spätné volanie. To znamená, aby sa otázky a sťažnosti od spotrebiteľov títo distribútori nebol pôvodne v úmysle.

Pokiaľ ide o cenu oboch “Titan gély” na všetkých miestach je jednou – 990, ako všetky “zázračných produktov”. Okrem toho sa ukazuje, že sa jedná o jedinečnú udalosť, ale ich skutočná hodnota je 1980 RUB rovnaké informácie sú obsiahnuté na zdrojoch, predaj náprotivky, “Fallston”, “Dominator” a podobných doplnkov.

Trade “zázračné lieky”, ktoré sľubujú nereálne zväčšenie penisu, nebývalý nárast potencie a ďalšie mýty – veľmi výnosný obchod podvádzať nič netušiacich ľudí. V Číne sa nakupujú lacnou tuk neznámeho pôvodu (fľaškového z jedného suda), balené, agresívne na trh. Koncový užívateľ je buď spokojný s placebo efektom, alebo smútiaci nad stratené peniaze, pretože nikto nebude vracať. Obrátiť sa na súd v prípade zranenia osôb, a to aj bezvýsledne. – odporca jednoducho neexistuje

Rozdiel originálu z falošnej Titan Gel

LLC “Handel” upozorňuje spotrebiteľov, že viac ako 80% predáva v internetových “Titan gély” sú falzifikáty . K identifikácii podvod, volajúceho v reakcii na žiadosť zamestnanca, sa odporúča položiť niekoľko otázok:

 1. O krajine a výrobcom.
 2. O možnosti poskytnúť podklady pre produkt. Okrem certifikátu musí byť faktúra účtovaná distribútorovi výrobcom.
 3. O telefónne číslo pre komunikáciu.
 4. O možnosti dodávky Express.
 5. OL>

  LLC “Handel” reaguje pohotovo sa sťažnosťami a otázky spotrebiteľov. A pošle kupujúcemu všetky doklady preukazujúce pôvod a bezpečnosť gélov.

  Tipy, ktoré vám pomôžu presne rozoznať originál od falzifikátu

  Ak chcete odlíšiť falzifikát od originálu, “Handel” odporúča venovať pozornosť nasledujúcim nuansy:

 • výrobky predávané pod značkou “Titan gélu” sa vyrába iba v Rusku, a to v Číne, USA, Japonsku, písaný na rôznych miestach;
 • Prostriedok neobsahuje stimulanty a afrodiziaka;
 • Krabica by mala byť pokrytá ochranným filmom. Okrem čiarovým kódom a logom obsahuje informácie o meno a kontaktné údaje výrobcu a dodávateľa, prijímanie pohľadávky;
 • Čas použiteľnosti a číslo šarže sú umiestnené na šve trubky musia súhlasiť s údajmi na poli;
 • Rúrky a stropy by mali byť čierne. Biela farba falzifikáty len.

Recenzie Titan Gel

Alexander, 26 rokov: “užili jasné pokyny na webových stránkach – rozmazané kohút podľa pravidelného cestovného poriadku Žiadny výsledok bol zaznamenaný: nie erekciu nezlepší, ani veľkosť nezvýšila rozviesť všetky sľuby na farebné stránky .. alebo falšovanie poslal. – neviem, “

Valera, 34: “Titan gél” – obvyklý tuk, ale cena je z grafov. Člen sa nezvýšila, nie je nijako zvlášť nadšený, skôr je prítomný chladiaci efekt. Analóg môže byť lacnejšie kúpiť 3x. Recenzií zvýšenie veľkosti od niekoľko cm. – registrované, pane “

Záver Titan Gel

“Titan gél” – konvenčné mazivo bez navýšenia o veľkosti členských vlastností podľa na obale. Mnohé z týchto zložiek zloženia schádza na obvyklých hydratačné pleťové masky. Aby sa nestali obeťou podvodu a nebyť sklamaný z nákupu, mala by byť väčší záujem o pôvode výrobku a aspoň trochu znalostí anatómie penisu.

Expert siteBozhko Svetlana Horinouchi v roku 1998 na Lugansk štátnej lekárskej univerzity na špecializované “lekárskej činnosti”. Koná 4x udržiavací kurz, naposledy v roku 2017, má prvé kvalifikačné category.Experience lekárskej praxi po dobu 23 years.Profile

About Paulína Turošíká 335 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*