Smartwatch V8 – hodinky, lekáreň, skutočné názory, kúpiť teraz, cena

Smartwatch V8 - hodinky, lekáreň, skutočné názory, kúpiť teraz, cena
[Total:    Average: /5]

& nbsp;

Prvé prototypy inteligentných zápästia prístrojov

objavil dlho pred dosiahnutím veku informačných technológií. Sci-fi spisovatelia prvýkrát nastolila otázku multifunkčných gadgets, ktoré sídli nemysliteľné na funkčnosť čase.

Vydanie operačného systému Android Wear pred tromi rokmi nám umožnila realizovať takmer všetky fantázie k životu, takže na trhu drobné zariadenie sa rozširuje každým dňom.

Neviete, ako si vybrať chytré hodinky, ktoré bude vyhovovať pre váš životný štýl? Pomôže šesť dôležité pravidlá sú uvedené nižšie.

Cieľom akvizície Smartwatch V8

Napriek tomu, že chytré hodinky obsahujú takmer všetky potrebné funkcie smartphonu, sú len tie najlepšie kúpiť určitý počet ľudí. Predtým, než ísť do obchodu s elektronikou zistiť sami, či vám bude užitočný tento gadget je. Pre tento účel je dostatočne teraz pozrieť na zápästí. Ak ste boli zvyknutí robiť v každodennom živote bez hodiniek a necíti naliehavú potrebu kúpiť šikovný hodinky nie je veľmi dobrý obchod.

Ďalším dôvodom, prečo sa pozerať na nositeľné elektroniky môže byť uhlopriečky telefónu. Veľké phablets nie sú veľmi pohodlné pri každodennom používaní a prinesie veľa problémov s konštantným reakciu na výzvu. Smart hodinky akonáhle som tento problém vyriešiť, nahradí obrazovku telefónu. Po zakúpení nie je nutné zakaždým vytiahnuť objemný telefón z vrecka každého oznámenia.

sada funkcií pre sledovanie zdravie je veľmi užitočná pre začiatočníkov športovcov. Väčšina modelov hodiniek môže fungovať ako na sledovanie kondície, a tretej strany aplikácií pre skladanie diéty a cvičenia programy pomôžu vám prinesie fyzickú formu doprava.

Dizajn a ergonómia Smartwatch V8

Pred niekoľkými storočiami, bežné hodinky sa vyvinul z jednoduchého nástroja na stanovenie doby do samostatného prvku štýlu pre každú osobu. Správnou voľbou možné zdôrazniť postavenie vlastníka, a nevhodné svetlý pásik naopak dá vzhľad mrzoutství.

To isté platí aj pre chytré hodinky. Ich prvý model bol viac ako obyčajný fitness náramky s pokročilými funkciami. Teraz však kľúčovú zariadenia sú takmer na nerozoznanie od drahých chronometre. To je veľmi uľahčené flexibilitou dizajnu pre chytré hodinky. Väčšina z nich má odnímateľné popruhy, ktoré môžu transformovať drasticky konštrukciu zariadenia.

Pozoruhodným príkladom je Samsung Gear S3 (úplný prehľad link). Ich telo je vybavený

univerzálnym držiakom pre obrovský rozsah pásov. Výber správneho pruh kože s jednoduchým dial perfektnou s čiernou bundu podnikania a pre šport fit trvanlivé svetlý pásik vyrobený z polymérnych materiálov, ktoré je v kombinácii s agresívnou bezel konštrukčných hodín.

Ďalším dôležitým faktorom je, že rozmery a hmotnosť zariadenia. Nemalo by niesol majiteľ alebo uviesť do rozpakov jeho pohyby. Majte na pamäti, že nosiť veľký číselník s úzkymi vybavené rukávmi je problematické. Takto zvolená skupina by nemala viesť k svrbenie alebo zvieranie kože.

Tiež je potrebné dávať pozor na typ ochrany proti vlhkosti hodín. Technické vlastnosti výrobku musí uviesť stupeň odolnosti proti vode škrupiny. Najčastejšie je IP67, čo znamená plnú ochranu proti postriekaniu a prachu. Vlajkovej modely už

majú štandardné IP68, čo umožňuje potápať pod vodou po dobu niekoľkých metrov. Ak robíte vodných športov, na výber druhej variante potreby.

Displej Smartwatch V8

Parametre displeja väčšiny chytrých hodiniek sa príliš nelíši od bežného mobilného telefónu. Sú vybavené dotykovou LCD, OLED alebo SuperAMOLED matrice s vysokou hustotou pixelov. Informácie o týchto displejov rovnako dobre viditeľná v interiéri aj exteriéri.

V ďalšej modifikácie spĺňať Transflective matricu, čo vyžaduje externý zdroj svetla pre pohodlnú prácu. Jednoducho povedané, nemajú normálne vlastné osvetlenie. Tieto hodinky nie sú vhodné pre rolu univerzálne chronometra, ale môže úspešne nahradiť fitness náramky. Vzhľadom k tomu, z osobitostí obrazovky spotreba energie batérie v takýchto zariadení je minimálna.

Ventilátory Samsung odporúčame venovať pozornosť na vlajkovej lodi modelu S3. Tu je AlwaysOn Display. To umožňuje zobraziť čas a základné informácie o aj na obrazovke je vypnutá. Technológia takmer nespotrebováva batérie, čo hodiny pracovať po dobu niekoľkých dní.

Funkčnosť Smartwatch V8

Veľký podiel na trhu obsadeného zariadenia na platforme Android, podľa toho, operačný systém Android

Wear je jedným z najviac populárne medzi vývojármi nositeľné elektroniky. Apple, Pebble a LG vyvinuli svoje vlastné proprietárne systémy pre ich zariadenia. To znamená, že Apple hodinky môže pracovať iba s iOS smartphony alebo tablety. Taktiež mali byť vedomí skutočnosti, že niektoré modely chronometre nekompatibilný s zastaranými smartphony, pamäť RAM je menšia ako 1,5 GB.

Vo svojich možností moderných inteligentných hodiniek sú ako miniatúrne smartphony. Avšak, stále je potrebné synchronizovať s telefónom pracovať správne, ako odpoveď na správy a volania je základnou funkciou SmartWatch.

Pokročilejšie úpravy funkcie hlasového ovládania. K aktivácii určité funkcie stačí požiadať tím. To je veľmi výhodné pri jazde autom. Dosť na to reagovať s hlas na osobu na druhom konci počul vaše slová. Denné úlohy, ktoré majú uľahčiť virtuálna asistentka Siri alebo Múdre karty Google.

Inteligentné hodinky vyrobené znížiť ľudský kontakt s displeji smartphonu. Nemusí sa dostať von z vrecka zakaždým, keď chcete prejsť na stopu v prehrávači, alebo zobraziť ďalšie dôležité informácie. Navyše ani Chrono nevyžaduje vždy priamy kontakt na obrazovke. Mnoho z nich podporuje riadenie otrasov vďaka integrovanému gyroskopu.

Ďalším dôležitým rysom je navigácia GPS. Snímač lokalita je vhodná pre športy (určiť vzdialenosť, ktorú prejde počas

tréningu), a pre bežné orientáciu v neznámom teréne. GPS môže zahŕňať výškové senzory, ktoré zaznamenávajú polohu vzhľadom k výške.

Inteligentné sledovanie ukazovateľov tepovej frekvencie a tlaku umožňuje plot súčasný zdravotný stav majiteľa. Na základe získaných dát aplikácie v hodinách vypočítava optimálnu úroveň stresu na telo, čas prebudenia pre rýchle fázy spánku a diéty.

Autonomy Smartwatch V8

Jasný vysoko kvalitné zobrazenie, bezdrôtové synchronizácie a množstva snímačov vyžaduje obeť vo forme autonómneho práce. Ale aj tie “húževnatý” hodinky s transflektívny displej nemusí pracovať na jedno nabitie batérie dlhšie ako 5-7 dní. Zariadenie s IPS matricou sú vypúšťané takmer dvakrát tak rýchlo. V priemere budú musieť účtovať každé dva dni.

Výkon batérie závisí na hodinách používania. S aktívnym športom, ktorý zahŕňa prevádzku všetkých senzorov vášho prístroja k nabitie hodiniek bude mať takmer denne. Mierna použitie (pre kontrolu času, reagovať na oznámenie) umožní batérie natiahnuť na päť dní.

Cena Smartwatch V8

Náklady na chytrých hodiniek sa môže pohybovať od niekoľkých desiatok dolárov za lacného čínskeho modelu od aliexpress, až niekoľko tisíc dolárov za značkové hodinky zdobené drahými kovmi. Ak chcete kúpiť optimálne zariadenie s dobrým pomerom cena / kvalita je lepšie odložiť najmenej $ 200.

Ak zvolíte kategóriu rozpočtu, sa pozrieť na Huami Amazfit Watch. Hodinky majú športový dizajn a základnú sadu funkcií. Ideálny ako prvý model z nositeľné elektroniky. Z nedostatky môžu byť identifikované len nekvalitné displej, ktorý glares na slnku, a surový firmware.

Ďalšie kandidát – 2 Huawei Watch. Za $ 285 dostanete AMOLED displej vysoko kvalitné, štýlový opasok, ktorý sa synchronizuje s Android + iOS. Avšak, Huawei Watch pojme maximálne jeden deň bez dobíjania.

Recenzia Huawei Watch:

Zásadná segmente poskytuje oveľa širší výber. Tu môžete zostať pre Apple Watch 2 alebo druhej generácie Moto 360. Oba modely možno použiť ako denný štýlové asistenta alebo na sledovanie kondície.

Ďalšie zaujímavé vzory si môžete pozrieť v našej zbierke: “a poradie najlepších chytrých hodiniek 2019”. Ak zvolíte model pre vaše dieťa, odporúčame prečítať článok, “Watch telefón deti GPS tracker”

About Paulína Turošíká 335 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.