Realquit – názory, komentáre, cena, je to stojí za nákup?

[Total:    Average: /5]

Jedným z prostriedkov zameraných na pomoc tým, ktorí sa rozhodli prestať fajčiť, vyzeral nastavená pre liečebné masáže biologicky aktívnych bodov ucha s obchodným názvom Realquit. Nejedná sa o inovatívne riešenia všeobecne, ale skôr novinkou pre Európu rozhodnutie ako prostriedok na odvykanie od fajčenia. Realquit – dve biomagnets umiestnené v konkrétnych bodoch ucha. V skutočnosti, akupunktúra tlakové body ucha, tj. Ušný boltec.

Základom metódy realquit

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Auriculariaceae je jedným z alternatívnych terapií, ktoré sa šíria od polovice päťdesiatych rokov XX storočia vďaka úsiliu francúzskeho bádateľa, Neurológ Field Nogi (Paul Nogiér).

Ako jeden z odborníkov frenológia Paul Nogi vyvinul metódu, ktorého podstatou je skutočnosť, že ušnica je projekcia umiestnenie plodu v maternici, a každý bod ucha korešponduje s najmä časť tela alebo orgánu. Teda Pavel Nogi kompozitný referenčné body ušnice, ktoré môžu byť použité na liečbu.

, výrazný nárast záujmu o aurikuloterapia prišiel v osemdesiatych rokoch v Ústave reflexológia bol vykonaný podobný prieskum, bol prepustený Atlas biologicky aktívnych bodov na uchu. Približne v rovnakom čase sa záujem o aurikuloterapia bolo preukázané lekárskych vedeckých, výskumných a klinických centier v Európe a v USA vykonal klinické dvojito zaslepenej kontrolovanej štúdii, ktorá ukázala, že v niektorých prípadoch je použitie tejto metódy akupunktúry docela účinná.

Popis metódy

V aurikulorefleksoterapii vplyvu na aktívne body možno vykonať pomocou rôznych Arsenal stimulačných nástrojov :. Akupresúrny prsty, akupunktúra, moxovanie, elektrickej stimulácie a smerové vplyv magnetického poľa

Čo magnety sú používané v systéme Realquit. Podľa výrobcu tohto systému, tlaku na určitom mieste na vonkajšej ušné ekvivalentné iglorefleksoterapevta účinky, čo vedie k aktivácii špecifického ložísk v mozgu zodpovedné za chute na cigarety a získanie potešenie z fajčenia.

Expozícia sa vykonáva pomocou dvoch biomagnets pokrytý zlatom ~ 24 Karat. Zlatenie (v závislosti na osobe zistilo biele zlato ), je nutné zvýšiť vodivé vlastnosti magnetov a chrániť pokožku pred možným podráždením je ušľachtilý kov, nespôsobuje maceráciu kože, robí nespôsobujú alergie.

typy Realquit

 1. S obvyklým zlatenie a rôznych veľkostí.
 2. vniesli do bieleho zlata a rovnakej veľkosti.
 3. S dvoma typmi pokrytie predávané pod alternatívnym názvom -. Smokeclips
 4. OL>

  Účinnosť všetkých troch variantov výroby rovnaký .

  Biomagnify hrať úlohu aktivátory biologických bodov. Sú stanovené v určitom mieste, umiestnenie a spôsob stanovenia upevňovacích bodov sú pripojené k užívateľovi, a to len držať magnety vzájomnú príťažlivosťou. Teda, jedna z výhod Realquit ™ je neinvazívna, tj. Bez poškodenia kože.

  dva magnety sú umiestnené na vonkajšieho ucha: magnet väčší navštívil vnútornú stranu ušnice, a potom zvonku, takže magnet je menší a rieši systém Realquit na vonkajšieho ucha. Magnety sú nosí pre dve až štyri hodiny denne. Odporúča sa nosiť po zvyšok hodiny.

  Kontraindikácie realquit

  Nosenie terapiu Realquit nastavený neodporúča pre tehotné ženy a pacienti s nainštalovanými kardiostimulátory, defibrilátory, implantované pumpy pre kontinuálne podávanie inzulínu, ostatné elektrické prístroje.

  Prednosti realquit

  Okrem neinvazívnych výhodám patrí relatívna dostupnosť systému – to sa predáva cez internet a sieť distribútorov. Systém Realquit môže poskytovať psychologickú podporu, aby prestali fajčiť – najmä tie, ktoré vo svojich schopnostiach nie je istý.

  Set Realquit možno použiť v ľubovoľnom vhodnom okamihu, nevyžaduje predchádzajúcej konzultácii s lekárom. To tiež nezahŕňa stravu alebo akékoľvek obmedzenia alebo inú fyzickú aktivitu, neukladá obmedzenia životného štýlu. Použite Realquit je kompatibilný s ďalšími terapiami a liekov.

  Ručné realquit

  Realquit sa odporúča použiť 2-4 hodín denne. Mnohé z nich sú magnety pre 1-2 hodiny ráno a 1-2 hodín v popoludňajších hodinách alebo pred posteľ. Tieto magnety sú vyrobené v dvoch rôznych veľkostí, menší priemer, musí byť umiestnená v prednej časti ucha, a v tomto poradí zo zadnej strany.

  Vzhľadom k vzájomnej príťažlivosti magnetov bude pevne sa drží na uchu. Pred použitím Realquit ®, treba umyť a suché ruky. Postavte sa pred zrkadlo (ak ste to nad drezom, uzavrite odtok, aby nedošlo k strate magnet), umiestnite magnet na pravom uchu v oblasti Oreo, ako je znázornené na obrázku. Pozor. Ak ste ľavák, potom magnety by mali byť umiestnené na ľavom uchu.

  Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

  Ak zasiahnuť citlivé miesto a cítiť bolesť, umiestnenie magnetov môže ľahko zmeniť v aktívnej oblasti zmierniť nepohodlie. Buď presunúť do týchto alternatívnych pásiem alebo na druhom uchu. Tiež si môžete dokonca odstrániť magnety po dobu niekoľkých hodín a nosiť neskôr.

  Ak narazíte na túžbu po fajčení a ďalšie negatívne faktory, ako je úzkosť, hladu, depresia, atď, a to nenesie magnety, môžete stlačiť ľahko alebo masírovať aktívnu zónu v uchu po dobu 30-60 sekúnd.

  Použiť magnety Realquit 6 – 7 dní, počas ktorých môžete aj naďalej fajčiť ako obvykle, alebo znížiť počet vyfajčených cigariet alebo prestať fajčiť. Ak stále dávajú prednosť fajčiť, zatiaľ čo pomocou magnetov, vzdať cigariet, ktoré potrebujete na konci 7. deň, ale naďalej používať Realquit ®. S najväčšou pravdepodobnosťou po 4 týždňoch pravidelného užívania, magnety, už nepotrebujete.

  Dôležité!

  V prípade, že Realquit nefunguje tak účinne, ako uznáte za vhodné, prestaňte ho používať a potom sa pokúsiť prestať fajčiť počas niekoľkých dní.

  Či už sa jedná o rozvod?

  Táto otázka sa často pýtajú ľudia, ktorí sú zvyknutí skeptický nadšených uistenie o jedinečné vlastnosti prostriedku fajčenia. Magnety Realquit – ani všeliek ani magický liek. Jedná sa o účinný nástroj v realizácii zámeru upustiť zhubné návyk, pôsobiace na fyziologického hľadiska.

  Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

  Pre zmiernenie psychologickú závislosť, magnety nemôže, znižuje potrebu nikotínu a blokuje chuťové poháriky, rovnako ako zbavuje obvyklé potešenie z fajčenia cigarety. Prestať fajčiť Realquit pomôže iba tým, ktorí sú rozhodnutí rozlúčiť s cigaretami a mať dobrú motiváciu pre to.

  ;

  Ako rozoznať falzifikát od originálu?

  Keď si kúpite Realquit mali mať na pozore pred falzifikáty. V skutočnosti je to jednoduché, ak viete, zoznam rozdielov medzi originálom od falzifikátov

  Pôvodný Fake v mieste predaja. – oficiálny web a výrobca alebo objednávkový formulár below.No odkazy na site.Quality balenie tovaru. Balíček má vrstvené tlače farba povrchu na oboch stranách má vysokú kvalitu. Obalová technika zahŕňa tlačené, výrobkov s nízkou kvalitou. Farebný obraz je len na jednej strane. Obalová technika nemá žiadny lak produkt coating.The má užívateľská príručka je k dispozícii v dvoch verziách – anglicky a taliansky jazyk, objem 32 p.Manual je fotokópie pôvodného možnosťou je zlé kvalitu.S magnety rôznych veľkostí, ktoré sú úplne smooth.Magnets rovnakej veľkosti, majú zubaté okraje, takže môžu priniesť významné discomfort.Plating magnet – zlata (biele a žlté) .Externally magnet vyzerá biely metal.The obale má špeciálnu kartu, v ktorom pripojenie a polohovanie magnetov je rovnaká na oboch sides.Coincidence vzoru a umiestnenie chýba.

  Predám Realquit a odvykanie od fajčenia navždy

  Môžete kúpiť biomagnify mať Realquit v internetovom obchode oficiálneho výrobcu na najnižšiu cenu v Indii. Okrem toho dostanete ďalšie darčeky od nášho partnera. Zasielanie do žiadnych susedných krajín: Lotyšska, Litvy, Estónska, Nemecka, Ukrajiny, Bieloruska, Moldavska, Gruzínska, Arménska, Azerbajdžanu, Kazachstanu, Kirgizska, Tadžikistanu, Uzbekistanu, Turkménska. o časovo obmedzenú ponuku!

About Paulína Turošíká 335 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.