Raspberry Ketone – názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to za to?

[Total:    Average: /5]

Popis produktu

malinové ketóny sú trieda fenoly chemická zlúčenina (organických molekúl, rastliny), extrahované z červených malín. Je ketóny, ktoré dávajú charakteristický malinová aróma, ale preto, že tieto zlúčeniny sú široko používané ako ochucovadlá v potravinárskom a kozmetickom priemysle. Ale malina ketóny (Raspberry Ketones) je nielen chutí! Vezmeme-malina ketóny ako doplnok stravy, ako sa odporúča k tomu Dr Oz budete môcť zvýšiť spaľovanie tukov schopnosť vášho tela vďaka integrovanému účinky na rôznych fyziologických procesov.

Čo je malina ketón?

Po stáročia ľudia používali maliny, a to nielen na jedlo, ale aj na lekárske účely. Rovnako ako jeho obľúbené príbuznými, jahody a čučoriedky, maliny obsahujú veľké množstvo zdravých ingrediencií. Unikátny aromatické a chuťové vlastnosti bobúľ spojených s malinovou ketónu (tiež známy ako 4- (4-hydroxyfenyl) -2-butanol), ktorá sa nachádza iba v malín a široko používané ako aromatická látka v parfumových a potravinárskeho priemyslu.

Ponorí do vedy Raspberry Ketone

štúdie ukázali, že malina ketóny môže pomôcť pri spaľovaní tukov. V jednom experimente myši kŕmené vysoko kalorické potraviny s prídavkom malinové ketóny. Po 10 týždňoch sa zistilo, že pridanie malinové ketóny zabrániť hromadeniu subkutánnej a brušný tuk, a tiež chránené pečeň z tukového infiltrácie. Táto akcia ketóny je veľmi prospešné, pretože brušný tuk (tuk, ktorý vedie k vzniku veľkého brucha i “chudý” ľudia) je priamo spojená s komplikácií spojených s obezitou, ako je metabolický syndróm, diabetes a ochorenia koronárnych tepien, a to aj v neprítomnosť konvenčných rizikových faktorov. Bolo preukázané, že abdominálna obezita urýchľuje rozvoj aterosklerózy, bez ohľadu na vek, celková hmotnosť a množstvo podkožného tuku. Tak, malinové ketóny vám pomôžu získať dobrej kondícii a zlepšiť zdravie.

Ako fungujú Raspberry Ketone?

malinové ketóny mať na tele rôznych akcií, ktoré vedú k strate tuku:

  1. Zvýšenie uvoľňovanie tuku z tukových zásob (proces nazývaný lipolýza).
  2. zvýšiť výdaj energie stimuláciou termogenézy v hnedej tukovom tkanive.
  3. Povzbudiť spaľovanie tukov.
  4. Zvýšená hladina hormónu adiponektínu.
  5. inhibujú syntézu tuku, zatiaľ čo prebytok fruktóza (cukor) a zabrániť hromadeniu tuku.
  6. zabrániť absorpcii tuku.

Osobitný záujem je účinok malinovú ketónov na hnedé tukového tkaniva a adiponektínu.

hnedá tukové tkanivo Raspberry Ketone

hnedá tukové tkanivo je tukové tkanivo, ktorá vytvára teplo namiesto zvýšenia tuku. Predtým sa predpokladalo, že hnedý tuk vo významnom množstve len u hlodavcov a dojčaťa. Avšak, to bolo v poslednej dobe dokázané, že dokonca aj dospelí ľudia majú metabolicky aktívne hnedé tukového tkaniva, ktoré môžu byť stimulované. Takže hnedý tuk sa objavil v stredu výskumov procesov obezity a, s najväčšou pravdepodobnosťou, budeme čoskoro vedieť veľa o tom. V tejto súvislosti je zaujímavé, že malinové ketóny vyvolať zvýšenie nákladov na energie vyrobenej hnedého tukového tkaniva. Čím väčšia je vaša schopnosť spáliť prebytočné kalórie (zvyšovaním nákladov na energie), tým väčšia je šanca na pád nechcené libier.

adiponektínu je hormón, bunky mliečne

Tukové bunky sú často považované za prebytočné kalórie. Avšak, tukové bunky tiež vylučujú niektoré hormóny, a to ako kladných aj záporných (v závislosti na umiestnení telesného tuku). Jedným z užitočných hormónov vylučovaných tukových buniek je adiponektínu. Adiponektínu bol objavený relatívne nedávno, že je produkovaný tukovým tkanivom, významné množstvo je prítomný v krvnom obehu a ovplyvniť stav. Adiponektínu zvyšuje citlivosť na inzulín, znižuje množstvo glukózy v krvi, a znižuje hladiny triglyceridov, a navyše podporuje spaľovanie tukov. Nedávne štúdie ukázali, že okrem týchto vlastností, ktoré adiponektínu znižuje riziko vzniku cukrovky, vysokého krvného tlaku a aterosklerózy, má protizápalové a antikarcinogénne účinky.

V skutočnosti, brušný tuk spôsobuje metabolické a kardiovaskulárnych chorôb prostredníctvom zníženia úrovne adiponektínu. Vzhľadom k nízkej úrovni adiponectinu u obéznych ľudí vyvinúť inzulínovej rezistencie, diabetu a kardiovaskulárnych ochorení. Hladina adiponektínu bol nepriamo úmerný stupni obezity znamená, že čím nižšia je hladina adiponektínu, vytvorí sa viac tuku.

Je zaujímavé, že cvičenie, ktoré sú dôležité pre zdravie, tiež zvyšuje hladinu adiponektínu. Význam adiponektínu môže byť posudzovaná na základe návrhov, aby bol biologický indikátorom zdravotného stavu a podniknúť medicínske opatrenia keď je nedostatočná. Predpokladá sa, že adiponektínu alebo intervencie na stimuláciu produkcie adiponektínu môže mať terapeutickú hodnotu pri potlačení bolestivých stavov spojených s inzulínovou rezistenciou – inzulín-dependentný diabetes mellitus a obezity. To znamená, že schopnosť malinovú ketónu zvýšená produkcia adiponektínu bezpochyby môže priniesť veľký prínos pre zdravie.

Metóda aplikácie

Užívajte jednu kapsulu dvakrát denne alebo podľa pokynov svojho lekára.

Varovanie Raspberry Ketone

Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, svetlom a vlhkosťou.

About Paulína Turošíká 335 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*