Peruvian Maca – názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to za to?

[Total:    Average: /5]

V súčasnej dobe ľudia dávajú prednosť prírodné prostriedky. Je pravidlom, že rastlinný produkt pôsobí ako účinné ako liečivá, ale má menej vedľajších účinkov. Jedným z takýchto nástrojov je Maca. názory na tejto rastline hovoria, že zvyšuje libido, dáva silu, uvoľňuje veľké množstvo problémov, vrátane neplodnosti a impotencii. Je prírodné afrodiziakum.

Oblasť distribúcie
STYLE>
Peruvian Maca

Peruvian Maca pochádza z akéhosi Bug rodiny kapusta. Rastie na náhornej plošine v Peru a Bolívii, av severozápadných šírkach Argentíne vo výške 3500-4450 metrov nad morom. Rastlina sa pestuje v Južnej Amerike od staroveku. Iba v Peru výsadbu maky trvať až 50 ha. že sa pestuje na vrchoviny, vystavená ostrým poklesom teploty a ľahko vydržať klímu (vrátane zmrazenia). Pri raste na iných pôdach a za rôznych klimatických podmienok netvorí korene.

Rastlina je populárny medzi miestnymi obyvateľmi. Tu sa používa v potravinárstve a zaobchádzali s nimi s rôznymi chorobami. Spracované Maca (stanoviská muži tvrdia, že po jednej zvýšenú účinnosť a mal túžbu sexuálne vzťahy, a pocity po pohlavnom styku, jasnejšie) sa najčastejšie používa ako biologicky aktívne prísady do potravín.

Chemické zloženie rastlín

Maca budete cenným kompozícia, ktorá obsahuje 60% sacharidov, 10% bielkovín, 8,5% vlákniny a 2,2% lipidov. Zvlášť pozitívny vplyv na ľudskej sexuality. Tento výsledok je dosiahnuté vďaka obsahu v koreňoch špecifických proteínov a živín nutných pre normálnu funkciu tela. Zloženie maquis je obohatená aminokyseliny, medzi ktoré patria: fenylalanín, arginín, tyrozín, histidín. Podieľajú sa na mnoho procesov v tele a sú zodpovedné za prenos nervových impulzov, ktoré sa zaoberajú libida a reprodukčné funkcie.

Aké ďalšie cenné látky obsahuje Maca? Niektorí ľudia, mimochodom, prejdite na márnosti a neefektívnosti rastlín. Hovorí sa, že po jeho prijatí nestalo v intímnej oblasti nedošlo k žiadnemu zlepšeniu. Prečo? Porozprávame sa o tom nižšie. A aj keď sme na vedomie, že Maca je bohatý na esenciálne mastné kyseliny. Tie hlavné sú linolová, palmitová a olejová. Prítomné v chemickom zložení koreňových sterolov, taníny a Zannini, vitamínov (E, C, B12, B2 a B1) a minerálnych látok (železo, vápnik, meď, zinok, fosfor).

Okrem toho, kompozície rastlín obsahujúcich látky s vlastnosťami afrodiziakum. Alkaloidy rastlín má blahodarný vplyv na urogenitálny systém, a Thiokyanáty a glukozinoláty majú protinádorový účinok.

Použitie rastlín

Peruvian Maca (niektorí ľudia hovoria, že po prvých týždňoch užívania, zvýšená efektívnosť, preč únava) sú jedlé surové, vyprážané, varené a vysuší. Vysušiť koreňov namočené po dobu niekoľkých hodín, a potom sa varí do mäkka. Používa sa na varenie obilniny, džemy, šťavy a rôznych koktejlov. Listy rastliny sa pridávajú do čaju.

Koreň dotovaných bojovníkov pevnosti Inkov a vytrvalosť, a prispieť tak k víťazstvu bitky. Ženy v Južnej Amerike používajú Macu po dobu niekoľkých tisíc rokov zmierniť únavu, zvyšujú vytrvalosť a odolnosť voči stresu.

Vlastnosti korene sa používajú v ľudovom liečiteľstve už dlhšie než dvetisíc rokov.

Efekty na tele Peruvian Maca

Peruvian Maca (niektoré ženy hovoria, že rastliny by mali byť použité striedmo, v opačnom prípade sa môžete dostať strata libida na nulu a stratí všetku svoju energiu) je najsilnejší afrodiziakum. Pôsobí úplne na celom tele. Koreň sa používa na obnovenie energie a silu. Doplniť je strava a výživa. Zariadenie má pozitívny účinok pri liečbe impotencie a neplodnosť. Má posilňujúci účinok. Všetky vyššie uvedené, mal by som dodať, že Maca:

 • dopĺňa nedostatok vitamínov a minerálov;
 • spomaľuje proces starnutia buniek;
 • zabraňuje vzniku nádorov, vrátane rakoviny;
 • posilňuje obehový systém;
 • zvyšuje ochranné funkcie tela;
 • reguluje metabolické procesy;
 • normalizuje hormonálnu rovnováhu;
 • pomáha prekonávať stres, úzkosť a depresia;
 • odstraňuje únavu a zvyšuje účinnosť;
 • zvyšuje libido;
 • pomáha budovať svalovú hmotu;
 • zlepšuje sexuálne a reprodukčný systém.

V súlade s tradičnou liečiteľa, správne uplatňovanie rastlín pomôže nielen zbaviť mnohých chorôb, ale aj posilnenie imunitného systému, účinnosť, pozitívny vplyv na zdravie.

Indikácia

Peruánsky rastlina Maca sa používa na zvýšenie sexuálnej túžby a zlepšiť účinnosť. Indikácie je neplodnosť u žien a porúch prostaty u mužov.

jesť zeleninu s chronickej únavy a k normalizácii menštruačného cyklu. Čiastočne zmierňuje príznaky menopauzy a pomáha bojovať proti nespavosti. Používa sa podvýžive a amnéziu. Mac užitočné obdobie fyzickej a duševnej slabosti. Pôsobí ako náhrada za anabolické steroidy, pretože stimuluje rast svalovej hmoty, bez toho aby sa zmenila hormonálnu rovnováhu.

Root dať zvieratám pre zvýšenie plodnosti.

Kontraindikácie

Peruvian Maca v bezpečí, pretože prakticky žiadne kontraindikácie. Avšak, lekári varujú, že by ste nemali používať bylinu v prípade individuálnej neznášanlivosti. Zdržať sa mala by sa tehotné a dojčiace ženy, pretože Mac je možné zmeniť hormonálne pozadie.

V rámci uvedené v návode na dávkovaní sa nevyskytujú vedľajšie účinky. V prípade predávkovania možných príznakov, ako je hnačka, nadúvanie, pocit bolesti brucha.

Maca pre mužov

K čomu je Maca pre mužov? názory hovoria, že po jedle sa objavila táto rastlina odolnosť voči stresu a zmizol impotencia, tak to znamená, že pozitívny vplyv na silnejšie pohlavie. Zvyšuje sexualitu. Reguluje produkciu testosterónu. Zvyšuje libido, zlepšuje erekciu, prispieva k dlhšej pohlavný styk. Zvyšuje percento úspešné koncepcie, ako aj zlepšuje kvality spermií, a stimuluje pohyblivosť spermií.

koreňová zelenina by mali byť konzumované, ak:

 • predĺžená nervové napätie;
 • znižuje účinnosť;
 • nestabilné erekcie;
 • predčasná ejakulácia;
 • ochorení močových orgánov;
 • ťažkosti otehotnieť.

Peruvian Maca je široko používaný v oblasti športovej výživy. Podľa niektorých športovcov a trénerov, doplnky na báze rastlín robia efektívnejšie cvičenie, obnoviť sily, zvýšenie vytrvalosti a pomáhajú budovať svalovú hmotu.

sú široko používané nasledujúce lieky s prídavkom koreňa: Masa na teraz, “Viagra Maca” (Maca). Názory tvrdia, že to môže výrazne predĺžiť pohlavný styk a zlý “Poppy atmosféra”.

Najsilnejšia terapeutický účinok je koreň. Prášok a výživové doplnky s extraktom z maku, majú nižšiu koncentráciu a menej účinný. Zachováva svoje vlastnosti Maca prášku (surový organický).

Ako sa závod

Skúsení ľudia hovoria, že Maca (vlastnosti, názory, aplikácia je popísané vyššie), aby sa dosiahlo najväčší účinok by mal byť konzumované vo svojej surovej forme, ale najčastejšie je predávaný vo forme suchého prášku.

Root je schopná zrýchliť tep, takže jeho použitie začína s malými dávkami. Na prevenciu, trvať 1 až 3 lyžičky prášku denne. Ak sa zariadenie používa v komplexnej terapie, norma je 10-12 g na deň. Znamená vziať za šesť dní a siedmy pauzu. Celý kurz – tri mesiace. Pred re-chodové dať svoje telo oddýchnuť niekoľko mesiacov.

Prášok pre perorálne podávanie pridaný do nápoje a potraviny. Ak je zariadenie používa ako afrodiziakum, používa sa dve hodiny pred pohlavným stykom.

Peruvian Maca: stanoviská

Tento závod priniesol veľa rôznych názorov. Niekto tvrdí, že prášok z Maca pomáha riešiť problémy s potenciou. Okrem toho ľudia ťažil z lepšieho zdravia, zvýšená vitalita, libido. Povedzme, že som zabudol na stres a pohlavný styk sa stala živšie, a sex sa stala častejšie. Zvýšená prevádzkyschopnosť. Zvýšená vitalita a imunita. Mnoho homeopati tvrdia, že elektráreň je bezpečná a nespôsobuje vedľajšie účinky.

Zároveň niektorí ľudia zistia, že Maca (názory na neho, takže je aj negatívna) nie vždy dáva požadovaný výsledok. Niektoré z týchto osôb necítil žiadnu zmenu v intímnej sfére ani po mesiaci kurzu. Takí ľudia tvrdia, že účinnosť sa nezvýšila, a myslím, že to je ďalší “rozvod”. Existujú ľudia, ktorí po požití prášku bola bolesť hlavy, ospalosť bola pozorovaná strata vitality a libida. Čo môžete povedať o tom? V hlavných priaznivcov alternatívnej medicíny sa týkajú individuálnych charakteristikám každého človeka a netolerancie k ľuďom akýchkoľvek zložiek v kompozícii.

About Paulína Turošíká 335 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*