štvrtok, 21 januára

MagnuFuel – názory, komentáre, cena, je to stojí za nákup?

[Total:    Average: /5]

Ekonomický palivo MagnuFuel nedávno vyhodili internetovú komunitu na tému, či získanie tejto nádhernej nástroja, ktorý umožňuje nielen ušetriť na pohonných hmôt, ale tiež výrazne zlepšiť jazdné výkony vozidla. Ale je to naozaj?

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

konečne pochopiť situáciu, budeme analyzovať princíp činnosti MagnuFuel, pozrite sa na výhody používania tohto ekonomizér, poznať jeho hodnotu, a tiež sa odkazovať na názory odborníkov i bežných zákazníkov. Vzhľadom k tomu, jediný spôsob, ako dať odpoveď na všetky otázky 😕 FreeFuel, rozvod, alebo čistá pravda

Čo sľubujú MagnuFuel?

výrobca ekonomizéra vyhlasuje FreeFuel už dlho vo vysokej dopyte v Európe a v Spojených štátoch je však skontrolovať prehľady prevádzkových skúseností zariadenie od zahraničných motoristov doteraz.

Okrem toho je potrebné poznamenať, že zariadenie môže ľahko ušetriť až 20% pohonných hmôt pre motorové vozidlá, ako sú osobné a nákladné vozidlá, vozidlá pre osobnú dopravu, motocykle, vodná doprava, atď.

Okrem MagnuFuel sa líši od svojich konkurentov v tom, že účinok jeho aplikácia je rovnako tak platí pre oba typy motorov s vnútorným spaľovaním, v uvedenom poradí, v práci v benzíne a motorovej nafty.

Ako to funguje MagnuFuel?

Úsporné palivá MagnuFuel konštruktívnym plánu pozostáva z dvoch magnetov vytvorených na základe zliatiny neodýmu (Nd), železo (Fe) a bóru (B), ktoré tvoria vysokofrekvenčné magnetické pole, je schopný štiepiť molekulárnej reťazca uhľovodíkov na menšie častice, tým je aktivačných.

Podľa spoločnosti, zelenej štýlu, uhľovodíkové zmes pod vplyvom kolísania teplôt čas od času zmluvy a rozširuje, a atómy tvoria molekulárnej siete. Z tohto dôvodu nie sú obohatený kyslíkom, čo vedie k zníženiu oktánového čísla benzínu alebo nafty, a jeho palivo je úplne spotreboval.

Na druhej strane, MagnuFuell rieši vyššie uvedený problém na základe magnetických vplyvov pri zoskupovaní atómami uhlíka, oddelené od seba navzájom.

Z tohto dôvodu poskytuje významné zvýšenie na výkon motora, zvyšuje jeho trvanlivosť a účinnosť, rovnako ako zníženie množstva škodlivých emisií do atmosféry.

Ak chcete správne používať funkcie FreeFuel stačí použiť plastovú svorku, nainštalujte doplnok na trubke podanie pohonných hmôt, a to v podstate všetko. Nevyhnutné pre pripevnenie položky dodávané s výrobkom, pokiaľ objednávka je tu:

Výhody ekonomizéra MagnuFuel

na sériu štúdií, ktoré chce výrobca hovorí základe FreeFuel má zoznam pozitívnych vlastností:

  • prítomnosť hybnosti efektu, ktorá sa prejavuje ihneď po upevňovacieho zariadenia;
  • úspory na spotrebe paliva až o 20%;
  • odstránenie meradlo uhlíka vnútri hnacej jednotky;
  • zvýšenie výkonu (asi 5 HP) a predĺženie životnosti motora ako benzínu a nafty;
  • Prevádzka MagnuFuel nemá vplyv na záruku vozidla;
  • konečne inštaláciu zariadenia samostatne, bez pomoci STO.

Deception alebo pravda – máme ešte musí naučiť, ale najprv sa pozrieme na ceny FreeFuel

.

Náklady na ekonomizéra MagnuFuel

V žiadnom prípade nemajú kupovať MagnuFuell z neoverených predajcov. Skutočnosť, že niektorí maloobchodníci nakupujú tovar od výrobcu, potom ju predávať za premrštené ceny, iní sa snažia predať nekvalitné čínsky falzifikát. Aby nespadol na taký rozvod, pozrite sa na úsporné na oficiálnych internetových stránkach. Mimochodom, je možné, že firma vám ponúkne zľavu, ak si kúpite výrobok sa tu:

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Recenzie asi FreeFuel? Rozvodu alebo zariadenie naozaj funguje

Ako už bolo spomenuté, s cieľom poskytnúť najviac objektívne posúdenie ekonomizéra MagnuFuell, budeme odkazovať na názory odborníkov i bežných motoristov.

Názory expertov

Ako budete čítať recenziu si môžete prečítať príbeh jedného majiteľa taxislužby, ktorá na všetky automobily umiestnené ekonomické a bol schopný znížiť náklady na cestu o 20%. Prečítajte si blog majiteľa taxi “

Som mechanik s 10 rokov skúseností v mojom živote stretol jeden taký krém, ako ekonomický palivový MagnuFuel. Musím povedať, že až oči neuvidia oficiálne výsledky na tomto zariadení, odporučil ho vpravo a vľavo nebude.

Jediné, čo môžem odporučiť pre tých, ktorí chcú, ale majú pochybnosti kúpiť zariadenie, aby sa dva neodymové magnety a zaistite je lepiacou páskou na správnom mieste. V prípade, že efekt nebude držať vás čaká, potom neváhajte sa dostať MagnuFuell v obchode, a nie, to je lepšie riskovať.

Alexey Kriventsov – mechanik

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

prvýkrát s náprotivkami Freefuel som musel čeliť späť do začiatku 90. rokov, kedy priniesli autá z Nemecka. Potom každý druhý vozeň visela ako príslušenstvo. Nedávno som dal MagnuFuell do svojho Lexus LS je štvrtá generácia, úspory sú ihneď viditeľné – 3-4 litre na 100 km. pokiaľ ide o výkon, tu nemám čo povedať, pretože režim šport nejde, ale súdiac podľa hodnotenia zákazníkov má sto, nárast je viac ako zjavný.

Alexey Ignatiev – majiteľ sto

, ktorý pracuje Freefuel – fakt, ale vyhlásenie výrobcu o 20% spotreby paliva, rozvod, alebo ako to je teraz nazývaná “marketingový trik”. Teda v laboratóriu, aby to bolo možné. V praxi, však, výsledky v rozmedzí 10-12% (v niektorých prípadoch – 15%).

Pri aplikácii ekonomík vnútornej časti motora sa opotrebovávajú žiarlivého nižšiu sadzbu. Možno, že pre mňa to je hlavný argument, že výzva, aby sa voľby v prospech MagnuFuel.

Igor Zhuk – riadiace centrum služieb

V našom obchode Freefuel je v rozpore s Bang! My zase radí svojim klientom, sme sa vybrať optimálnu veľkosť magnetov za určitých typov a množstvo motorov. Máme v meste viac ako polovica vodičov použiť ekonomizér, čo samo o sebe potvrdzuje kvalitu a účinnosť zariadenia.

Len som chcel dodať: v snahe o úsporu paliva, nie je potreba dať určitý počet prístrojov na jednom aute, nebudete dosiahnuť čohokoľvek. Koniec koncov, tam je štandardom, podľa ktorého je voľba vykonaná príslušenstvo priamo v aute. A viem o jednom prípade, keď kupujúci podarilo dať šesť Fries Sledujte na svojom gazela. Samozrejme, že dobré na to no.

Eugene Doroshenko – zamestnanec auto obchode Raz pre mňa bolo dôležité zlepšiť jazdné vlastnosti vozidla, ale s naším kurzom ku kúpe dobré výrobcovia náhradných dielov, je nereálne. Čo povedať, ak spotrebný materiál – paliva, motorového oleja, pneumatík, brzdových doštičiek preč všetky peniaze od sponzorov a leví podiel miezd. Aké bolo moje prekvapenie, keď som sa na radu svojho priateľa, prvýkrát zažil Freefuel. Stroj sa pridal v rýchlosti, a to aj na 3-5 km / h. Domnievam sa, že tento indikátor “priestor” pre svoje peniaze.

Alexander Kosygin – závodné auto

recenzie zákazníkov MagnuFuel

Môj manžel trval na kúpu Freefuel, ale dôrazne odmietol prideliť peniaze na pochybné výdavky. Vzhľadom k tomu, sa stretol na internete veľa informácií o tomto zariadení, kde môžu používatelia písať o súčasnej rozvode. Ale napriek tomu, že prosby domorodci pracoval

Pozri tiež :. Preskúmanie z najlepších navigátorov Prestigio

Ihneď po inštalácii MagnuFuela šiel do chaty. Zvyčajne sa na ceste na oboch koncoch, trvalo mi 10 litrov benzínu, tentoraz stroj trvalo viac ako 8. Preto sú všetky obavy a recenzie podvádzanie nebola potvrdená, ale naopak za 2,000 …, mám veľký a čo je najdôležitejšie, pracovné hospodárne. Ďakujem, Green Style!

Eugene Mazurka (Stavropol)

, ako používať vozidlo používané skúter v Japonsku. Na Freefuel mopedu “jedol” najmenej 4 litre na sto, teraz náklady na 3,4 L. Prístroj Odporúča, aby susedovi, hovorí, čo je to plytvanie peniazmi, hovoria, že je starý automobil lepšie naberať rýchlosť, a spotreba paliva zostala prakticky rovnaká, s rozdielom 2 l

Potom sa ma dotkol do živého, sa ukázalo, že 2 litre benzínu máme v meste je 40 Sk. MagnuFuell asi 360 UAH. Spôsob jednoduchých matematických výpočtov dospieť k záveru, že sused VAZ 2121 ekonomický zaplatí len 900 km! A či ešte bude?

PS Ľudia, než budete hovoriť negatívne o Freefuel, vezmite kalkulačku a vypočítať skutočný prínos!

Gregory Fomin (Sumy)

Pred dvoma rokmi, inštalovaný na svojom Jeepu americký ekvivalent hranolky plný rovnakého neodým zliatiny. Palivá sa spotrebuje ako predtým. Zároveň si všimol, dve zaujímavé veci. Po prvé, v zime auto bolo lepšie začať. Po druhé, teraz je rozdiel medzi A-92 a A-95 no. Aj keď čerpacie stanice Bol som uistený, že domáci A-92 motora a nie pred mesiacom.

Čoskoro moja žena bude auto kúpiť, a potom testovať Freefuel, dúfam, že nesklame.

Andrey Pivovarov (Volgograd)

Vlastné súkromná rybárska spoločnosť. Väčšinou pracuje na Kerčskom Rybokombinat. V poslednej dobe sa začali používať MagnuFuell. Pripevnite na motorovú riadené lodi. U tohoto máme chlapci dostať ušetriť až 4 litre nafty na lodi. O deň robí 2-3 mora, celkový počet lodí, -. 10. Vzhľadom k tomu, náš malý, niekedy straty obchodných príležitostí, znižuje celkovú spotrebu paliva denne na 80-120 L. vlastné závery

Andriy Portnikov

Aj Have vzťah s Freefuel stalo takto. Prvá pochybnosť, potom ešte kúpiť za 1 800 RUB etablovala, bez cudzej pomoci – je nezmysel pre moju, úprimne povedané, že “krivky” z rúk. Potom po 100 km, odhaduje, že benzín bol minúť 200 …. menej ako predchádzajúce. Pokiaľ ide o zvýšenie koní a ďalšie “fishechkami”, ktorá podľa výrobcu, nemôže nič povedať. Úspora paliva, a zvyšok mi fuk

– dôležitá.

Bolo zábavné sledovať v propagačnom videu, zverejnené na oficiálnych internetových stránkach zeleného štýlu, zdravý muž sto hovory nastaviť ekonomizéra. Vzhľadom k tomu, s tým aj dieťa by to mohol urobiť.

Julia Yankov

Záver MagnuFuel

Takže po prečítaní názory odborníkov i bežných motoristov, to je bezpečné povedať, že Freefuel, v rôznej miere, robí svoju prácu. Samozrejme, že silná vyhlásenie o 20% palivovej hospodárnosti na trh. Vo väčšine prípadov je účinnosť ekonomizéra je 15%, záleží na veľkosti motora. Ale to je dosť, aby si výnimočne pozitívne skúsenosti z prevádzky zariadenia.

Ak ste sa už rozhodli začať sporiť, požiadať ekonomický zľavu hneď na oficiálnych internetových stránkach. Kliknúť na banner nižšie:

About Paulína Turošíká
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.