Intoxic – názory, cena, kde kúpiť, lekáreň, je to za to?

[Total:    Average: /5]

Doplnok “Intoxic” na báze bylín z podhorských oblastiach na území Altaja sa objavila na farmaceutickom trhu v Rusku pred pár rokmi. Úrokové lekári a bežní ľudia sa len rastie, pretože je účinný v boji proti viac druhov helmintov (červy) a má prírodné ingrediencie. Rovnako ako u iných doplnkov na báze prírodných látok rastlinného a živočíšneho pôvodu, “Intoxic” nedáva okamžité výsledky, a terapeutický účinok sa vyskytuje nie menej ako týždeň berie ju do odporúčanými pokynmi dávkovanie.

Popis doplnku “Intoxic”

To je antihelmintikám k dispozícii len vo forme kvapiek. Je založený na prírodných zložiek:

 • medvedí žlč,
 • šťava z ovocia jedovatého stromu
 • Jungarmi Ferula.

Bear žlč sa používa v tradičnej medicíne po mnoho storočí. Látka je rôsolovitá hmota žlto-červenej farby s charakteristickou horkú chuť. To má toxický účinok len na červov a ich vajíčok, ktorá nie je im len zabíjať, ale tiež bráni ďalšiemu množeniu populácie v ľudskom tele.

sumac je stredomorské korenie s dezinfekčnými vlastnosťami. Šťava z jej plodov nie je znehybní len hlísty všetkého druhu, ale tiež zastaví plesňové procesy, ktoré sa vyvíjajú v tele na pozadí vitálne aktivity červov.

Jungarmi Ferula v Rusku rastie len v oblasti Altaja. Látka izolovaná z tejto vysokej rastliny aktívne bojuje vírusovej infekcie a obnovenie imunitného systému. Tieto vlastnosti rastliny boli prvýkrát objavené a popísané lekári Avestánštine medicíny.

“Intoxic” nielen pomáha zbaviť červov, a obnovuje črevnú flóru, pomáha tráviaci trakt, aby začal fungovať správne po intoxikácii parazitov a výrobkov, ktoré vyrábajú. Táto schopnosť doplnok je jeho hlavný rozdiel a výhoda oproti lekárskych protihlístových doplnkov. “Intoxic” môžu byť použité v kombinačnej terapii, ale iba po konzultácii s lekárom. Rovnako ako ostatné potravinových doplnkov, môže spôsobiť vedľajšie účinky a alergické reakcie. Je potrebné pochopiť, a nie sám si naordinovať liečbu.

Princíp pôsobenia doplnku Intoxic

helmintov (červy) môže vstúpiť do ľudského organizmu s jedlom, a to prostredníctvom špinavé ruky, príbory. Predpovedať infekcie alebo na prevenciu takmer nemožné, to znamená, že od topánok, nikto nie je imúnny. “Intoxic” môžu byť použité pre liečenie ochorení a ako profylaktické. Ak sa v ľudskom tele, aspoň raz, boli objavené červami a bez ohľadu na to, aký druh, je tu riziko sekundárnej kontaminácie.

Typ červov sa stanoví na základe výsledkov analýzy biologických materiálov krvi alebo stolice pacienta. “Intoxic” môže byť použitý pred definovaného druhu škodcov, ak symptómy naznačujú, že tieto zdravotné problémy. Je účinný proti

 • Giardia,
 • roupy,
 • opistorchosis
 • skaridov
 • škrkavky,
 • toxocarosis
 • echinococcal.

Je pravidlom, že zber a analýza biologických materiálov trvá dni a niekedy aj týždne, pokiaľ je krv poslaný do veľkých laboratórií v menších sídlach. V čase, keď choroba nie je potvrdené, ale príznaky ukazujú na prítomnosť červov v tele, môžete začať užívať doplnok stravy “Intoxic”. Toxické účinky na ľudský organizmus, že nemá, ale pomáha mu získať späť:

 • eliminuje príznaky chudokrvnosti,
 • pomáha normalizovať činnosť gastrointestinálneho traktu,
 • zvyšuje funkčnosť pankreasu,
 • aktivuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

A to aj v prípade, že napadnutie červami nebude potvrdené v laboratórnych štúdiách, liečba zranenia “Intoxica” prinesie. Vo svojich hostí o doplnok, pacienti si všimnúť, že na pozadí podaní týchto anthelmintických kvapiek, ktoré významne zlepšili stav pokožky, vlasov, sliznice úst a ďasien.

Ako urobiť “Intoxic”

v návode na použitie antihelmintík kvapky “Intoxic” je podrobne popísané od dávky, frekvenciu a spôsob príjmu. Ošetrenie sú povolené od 3 rokov veku. Dávkovanie nasledujúce:

 • deti do 6 rokov od 3 do 5 kvapiek, trikrát denne,
 • a deti vo veku od 6 do 12 rokov – 10 kvapiek dvakrát denne,
 • dospelých a dospievajúcich – 10 až 15 kvapiek dvakrát denne

.

Dĺžka liečby závisí od veku pacienta a počtu druhov červov nájdených v krvi alebo výkaloch. Všeobecne sa odporúča pre deti od 3-týždenný kurz, a dospelých – najmenej 30 dní. Deti 3-6 rokov je dosť 10-dňový liečebný cyklus sa úplne zbaviť parazitov a obnovenie tela.

Skôr ako kvapky riedi varené alebo prešiel teploty vodný filter miestnosti. Aby sa výrobok lepšie na lačný žalúdok 30 minút pred jedlom. Deti a staršie kvapky môžu byť sprevádzané ľahké občerstvenie – ovocie, šťavy s buničiny. Produkty s ochranným účinkom v tomto prípade nebude fungovať. – budú brániť vstrebávanie doplnku

Ak chcete prerušiť priebeh liečby nemôže. Ak vynecháte čas, potom obnoviť frekvenciu, snaží sa dodržiavať obvyklé interval. Je dôležité si uvedomiť, že zníženie intenzity symptómov naznačuje, že parazity sú úplne zničené. Existuje riziko, že postihnutého tkaniva boli vajíčka červov, ktoré môžu spôsobiť sekundárnej infekcii. Doba trvania kurzu pre každú vekovú skupinu, vypočítané na základe boja nielen s aktívnymi druhmi parazitov, ale aj ich vajcia. Je preto veľmi dôležité, aby sa celý priebeh liečby. Doplnok môžete to urobiť bez toho, aby došlo k vážnemu poškodeniu rodinného rozpočtu.

Kontraindikácie a možné nežiaduce účinky Intoxic

Ako u všetkých doplnkov alebo doplnkov, “Intoxic”, môže spôsobiť vedľajšie účinky a majú rad kontraindikácií. Než začnete priebeh liečby, je potrebné zistiť alebo vylúčiť prítomnosť alergiou na súčasti kvapiek. Okrem toho sú látky obsiahnuté v dodatku, môže spôsobiť vedľajšie účinky:

 • medveď žlčníka – poruchy vyprázdňovania (hnačka alebo zápcha), spôsobiť nevoľnosť a zvracanie,
 • šťava z ovocia stromu jed je prírodný kyseliny a dlhodobé používanie alebo prekročenie odporúčaných dávok môže spôsobiť vývoj žalúdočné vredy,
 • Jungarmi Ferula je slabo jedovatá rastlina, ktorá môže spôsobiť otravu toxické, ak podstatne vyššie dávky.

Koncentrácia účinnej látky v prípravku “Intoxic” volené s ohľadom na skutočnosť, že pacienti bude vozidlo presne podľa návodu. Boli zistené prípady predávkovania a nežiaducich účinkov.

Existuje celý rad kontraindikáciou pre anthelmintického doplnok “Intoxic”. Lekárski špecialisti a vývojári prostriedky odporúčajú užívať ho s opatrnosťou, ak ste nasledujúce zdravotné problémy:

 • vred žalúdka alebo dvanástnika,
 • hepatitídy v akútnej fáze choroby,
 • poruchy čriev,
 • intoxikácii na pozadí vírusovej alebo mikrobiálnej infekcie.

Okrem toho, že doplnok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, deti do 3 rokov. V klinických štúdiách sa kontrolná skupina nezahŕňa pacientov z týchto kategórií, princíp pôsobenie doplnku na nich nie je sledovaná, údaje o účinnosti alebo poškodenie látok v nej nie je.

Vo svojich poznámkach o doplnku “Intoxic” Pacienti, ktorí dokončili celý priebeh liečby, známy nielen pre svoju vysokú terapeutického účinku, ale tiež to, že pocítil silu, ich vitalita boli výrazne lepšie, zlepšenie stavu pokožky, chuť a náladu. BAD “Intoxic” klinicky testovaná, čo bolo preukázané nielen svoju účinnosť v boji proti parazitom, ale aj na bezpečnosť pri užívaní v odporúčaných dávkach.

About Paulína Turošíká 335 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*