GetSize – kde kúpiť najlepšie, lekáreň, obchod, cena

GetSize - kde kúpiť najlepšie, lekáreň, obchod, cena
[Total:    Average: /5]

Nie všetci ľudia sú spokojní s veľkosťou svojho penisu. A tento problém vyriešiť, nie je nutné ísť pod nôž chirurga, stačí použiť nový Getsize masér zvýšiť penis. Komplexy, self-pochybnosť, problémy s komunikáciou s opačným pohlavím – takmer všetci muži s malým penisom zaznamenať tieto problémy. Podľa výrobcu je zariadenie v kombinácii so špeciálnym gélom pomôže nielen k zvýšeniu veľkosti tela, ale aj k zvýšeniu kvality sexuálneho života. A pochopiť, či to v skutočnosti, je potrebné zvážiť, podrobnejšie to zložité.

Getsize: čo je táto technika

?

Getsize pre mužov je systém pre zvýšenie falus, ktorý obsahuje gél

a masér. To bolo vytvorené nemeckých odborníkov na

základe štúdií vykonaných s porno hercami. Tie sa konali v Berlíne v roku 2017. Štúdie preukázali, že používanie členskými zvyšuje špeciálnych masážnych techník o 5-7 cm po prvej aplikácii komplexu.

Zariadenie vplyv konkrétne body, stimuluje nádoby, čo umožňuje stanoviť prekrvenie tkanív a zväčšiť veľkosť tela. Avšak ďalšie štúdie ukázali, že tento komplex tiež poskytuje:

 • predĺžiť dobu styku;
 • zvýšenie pocity pri sexe s partnerom,
 • Ochrana proti predčasnej ejakulácie;
 • prevencia zápalu prostaty;
 • spomalenie procesu starnutia.

Špeciálne navrhnutý rebrovaný povrch zariadenia je vykonané takým spôsobom, masírovať tie oblasti falus, ktoré nemôžu byť masírovanej ručne. Zariadenie vytvára obehu takým spôsobom, že veľkosť inštitúciou začína zvyšovať po prvej aplikácii. Dosiahnutie efekt je spôsobený pri liečbe určitých oblastí penisu, ktoré sa s pribúdajúcim vekom sú upnuté v dôsledku sedavého spôsobu života. Špeciálny gél stimuluje zvýšenú krvný obeh aj na ťažko prístupných miestach, sú zodpovedné za veľkosti orgánu pri erekcii.

Existujú ľudia, ktorí nemali podieľať na experimentoch, ale pokúsil sa kúpiť Getsize a vyskúšať jeho účinok na seba. Podľa nich to funguje. Jeho použitie podporuje aktívny rast falu, zlepšiť pocity pri sexe a posilňovaní orgazmu.

Realitné recenzií Getsize dokázať, že použitie tohto zariadenia je jednoduchá a efekt je okamžite viditeľný. Klinické štúdie preukázali, že užívanie masér je bezpečná a robí to dočasné, ale dlhodobé výsledky.

Čo je zahrnuté Getsize?

Súprava zahŕňa masáž a gél, ktorý má stimulačný účinok. V kombinácii so sebou, dávajú aktívny rast penisu, posilnenie erekcie a

zlepšiť kvalitu sexuálneho života.

Masážne

Prístroj má malé rozmery a zaoblený tvar. Na povrchu jeho vnútorný kruh sú guličky, a stimulácia krvného obehu v penise. Vnútri zariadenia je vybavená špeciálnymi senzormi. Pracuje na batérie.

Gél

V zložení gélu obsahuje:

 1. polyglykolu 400. Má otepľovanie a upokojujúci účinok, ktorý umožňuje masér je určite ovplyvňujúcich bodov, ktoré sú zodpovedné za veľkosť penisu.
 2. Allantoin. Predlžujú pohlavnom styku, zabráni ejakulácie pri sexe.
 3. Extrakt z Aralia. Zvýšenie vaskulárne tonus, stimuluje erekcie, zvyšuje pocity pri pohlavnom styku.
 4. Extrakt z Tribulus. Zvyšuje metabolických procesov v kavernózna tkanive, stimuluje syntézu testosterónu, zvyšuje libido, zabraňuje starnutiu organizmu.
 5. Výpis Panaks Of The Radix. Zvyšuje účinnosť, zlepšuje krvný

  obeh v corpus telies.

 6. Oil Hazel. Pôsobí protizápalovo, pomáha predchádzať zápal prostaty a adenóm.
 7. OL>

  Kontraindikácie Getsize nie je. Avšak, pred jeho aplikáciou, musíte navštíviť oficiálne stránky výrobcu a dôkladne oboznámení so zložením gélu. V prítomnosti neznášanlivosti na jednotlivé zložky, používať to nemožné. To so sebou nesie alergické reakcie.

  Návod na používanie Getsize

  Sprievodca Getsize je podrobne popísané v poznámkach. Prečítajte si ju pred pokračovaním. Iba na základe odporúčania všetkých výrobcov, budete môcť rýchlo dosiahnuť pozitívne výsledky.

  Ako to funguje Getsize?

  Použitie tento komplex obsahuje:

 • zvýšenie veľkosti penisu 5-7 cm;
 • predĺžiť pohlavný styk;
 • prevencia predčasnej ejakulácie;
 • zlepšenie erekcie;
 • zvýšenie pocity pri sexe;
 • prevencii prostaty a adenóm.

analógy Getsize

Trh ponúka mnoho nástrojov navrhnutý tak, aby stimulovať rast falu. Väčšina z nich sa zdajú byť vo forme krémov, ktoré sa vtiera do tela penisu. Avšak, 90% z nich:

 • získa krátkodobý efekt (výsledkom je viditeľný iba v čase ich

  aplikácie);

 • obsahujú škodlivé látky, ktoré majú negatívny vplyv na celé telo;
 • návykové, čo vedie k problémom s účinnosťou v budúcnosti;
 • vyžadujú predchádzajúcej konzultácii s lekárom.

Ľudové lieky, ktoré sa tiež vzťahuje niekoľko mužov, sú pomalé a neefektívne. Getsize:

 • obsahuje masér a gél, ktorý stimulovať bod, posilnenie rastu penisu a udržiavanie dosiahnuté výsledky po dlhú dobu;
 • gél je vyrobený z prírodných zložiek, zariadenie – alergénnych materiálov;
 • nie je návykový;
 • je bezpečný a nevyžaduje predchádzajúcu konzultáciu s lekárom.

Truth or Not Getsize?

Ak chcete zistiť, či môžete dôverovať výrobcu, naši redaktori zhromaždili okolo neho, vyplňte nasledujúce údaje:

 • výsledky klinických štúdií;
 • zloženie a vlastnosti;
 • komentáre o Getsize od kupujúcich a odborníkov.

Na základe týchto údajov sa prišlo k záveru, že komplex prác. Jeho aplikácia zväčšuje veľkosť falu a pomáha predchádzať ochorenia urogenitálneho systému, udržanie zdravia mužov.

Znalecký posudok Getsize

Nikolay Igorevich

Getsize masér, ktorý bol vypracovaný špeciálnou technológiou. Jej aplikácia umožňuje masírovať konkrétnych bodov penisu, stimuluje krvný obeh a zvýšenie rastu tela. Okrem toho, dobre definované údajové body

zaisťuje spoľahlivú prevenciu ochorení prostaty, zlepšenie kvality spermií, zvýšenie citlivosti falu. Dlho trvajúci efekt. Je vhodný pre všetkých mužov vo veku nad 18 rokov.

Kde kúpiť Getsize

Bohužiaľ, kúpiť tento kit u nebude fungovať supplementstore. To možno vykonať len na oficiálnych stránkach výrobcu. Približná cena masážny Getsize gél bez zliav je ….

Kúpim komplex Getsize na oficiálnych internetových stránkach.

Oficiálne internetové stránky

* Nedostať pochybné obchody! Objednať originál iba na oficiálnych stránkach výrobcu. Iba oficiálny zástupcovia môžu riadne informovať kupujúceho. Požiadavka voľno, bude správca, a radu obrátiť na prípadné problémy.

About Paulína Turošíká 335 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.