Fialové čaj Chang Shu pre chudnutie –

Fialové čaj Chang Shu pre chudnutie -
[Total:    Average: /5]

Chang Shu je akýmsi orientálne čaj, populárne medzi domácimi spotrebiteľmi. Čajové znalca ctiť tento nápoj pre svoju neobvyklú chuť, špecifickú arómu a výhody vývaru. Tea rozlíšiť aj začiatočník, je to všetko o modrého odtieňu nápoja. Next, Chang Shu budú popísané podrobne, budeme upozorniť všetky funkcie a kľúčové výhody.

Výhody fialové čajového Chang-Shu

Welding pre nápoj vyrobený z modrých okvetných lístkov rastliny s názvom Klitoria. Tento tropický kultúra odhalí všetky jeho užitočné vlastnosti ako surovina na prípravu čaju. Výhodou je spôsobené z nasledujúcich komponentov:

 1. Antioxidanty. Tento prvok je charakteristická pre všetky odrody,

  ale fialovej čaj je obsah niekoľkonásobne viac. Pripomeňme,

  že antioxidanty sú látky, ktoré inhibujú oxidácii a pohyb radikálov vnútri bunky priestoru. Teda zložky čaju spomaľuje starnutie a výrazne inovovať telo. Dievčatá ocenia túto vlastnosť, pretože fialové čaj má priaznivý vplyv na kvalitu pokožky, vlasov. Vrásky a štiepeniu už nebudú obťažovať;

 2. kofeín. doskové Klitoria list, okrem iného, ​​obsahujú dostatočné množstvo kofeínu, ktoré pomáhajú povzbudiť a podporiť tón. Great prebudení efekt, sú zaručené zlepšenie pamäti a koncentrácie. Avšak, piť purpurovej čaju pred spaním, všetci budú cítiť, že nápoj zlepšuje kvalitu spánku a pomáha až do konca dňa. Je to všetko v objemoch, ktoré spotrebované vývar;
 3. Serotonín, tiež známy ako hormón radosti. Fialové čaj pomôže zdvihnúť náladu a zlepšenie psycho-emocionálne pozadie;
 4. triesloviny. Táto zložka prispieva k produktívnej činnosti tráviaceho systému. Rýchlejšie jedlo je stráviteľné a spracované v gastrointestinálnom trakte;
 5. vitamín komplex, obsahujúci prvky zo skupín C, B, D a E. rad užitočných látok, posilnenie imunity, zvýšenie odolnosti voči chorobám. Tiež zaručená zdravie ženského reprodukčného systému.
 6. OL>

  na vyššie uvedené účinky je očista tela od toxínov, osviežujúci, a posilnenie krvných ciev. Správne zavarené, kultúra vymaže cievy a bráni tvorbe mastných plakov.

  fialová čaj je známy v kruhoch fanúšikov správnej výživy, ktorý poznamenal, že nápoj účinne spaľuje nadváhu, čo prispieva k rýchlej, zdravé chudnutie.

  V inom článku sme popísali čaj Sassy ovocie ,

  pomáha chudnúť purpurovej čaj

  Nezabudnite, že sme sa zmienili o zlepšenie práce kishechnika. Tento účinok je základom komplexu opatrení pre chudnutie poskytnutých fialové čaj. Metabolizmus pracuje najlepším

  možným spôsobom, takže aj chybné, príliš veľa tučných jedál sa rýchlo vstrebáva do tela.

  Titanin odohráva v lístkov Klitoria, má priaznivý vplyv na pečeň a obličky, pričom tieto orgány sú priamo zapojené do metabolizmu. Odpadové produkty sú s väčšou pravdepodobnosťou opustí telo, vzali so sebou všetky toxíny.

  Strata

  Hmotnosť musí byť kvalitné, takže navyše váha nevrátila po prvom stravy porušenia. Je však dôležité si uvedomiť, že nadmerná hmotnosť je najväčší zdravotný problém.

  Mnoho, v snahe zbaviť kíl, pokaziť vlasy, nechty a pokožku. Fialový nápoj bude nielen spáliť kalórie, ale tiež dať telu všetkými komponentmi, ktoré potrebujete. Fialové čaj nie je návykový, to znamená, že efekt nevyblednú s časom.

  Samozrejme, jeden nápoj k schudnúť nemožné. Nápoj by

  mal byť kombinovaný s aktívnou telesné cvičenie, správnej výživy a pozitívnym prístupom. Nezabudnite, že čaj je katalyzátor, ako sa zbaviť nadváhy, nie je všeliekom na všetky nedostatky.

  Ako variť a robiť fialovej čaj

  “Modrá čaj” je tenký výrobok, ktorého príprava je zvyčajne pristupovať s všetku pozornosť. Nezanedbávať pokyny k zlepšeniu chuti, chuť a nápoj použitia. V prvom rade sa uistite, že budete postupovať podľa pravidiel:

  1. použitej vody sa čistí. Bude len vojde mäkkou kvapaliny, korozívne nečistoty, ako je chlór, zabije krásu čajový večierok a dá čaji podivnú pachuť;
  2. Pripravené špeciálne pokrmy. Áno, materiály, z ktorých urobil službu na čaj, dôležitý. Odporúčame nalievanie fialový nápoj pohár a čaj sklo, porcelán alebo hliny. Glass, napríklad pomáha nielen ochutnať jemné náznaky fialovej čaj, ale aj vám umožní vychutnať úžasné odtiene uvareného nápoja;
  3. OL>

   Teraz k okamžitému varenie:

   1. predhrievanie vody. Pravidlá sú známe. Po varu, kanvica sa ponechá na dobu 5-10 sekúnd zahriať na 85-90 stupňov. Všimnite si, že voda varu zničí delikátna lístkov Klitoria;
   2. Pour čaj v kanvici,

    budú fanúšikovia fialovej nápojom strednej sily stačiť, 2 čajové lyžičky na 1 šálku;

   3. Pour listy s vodou a po niekoľkých sekundách, vypúšťanie kvapaliny cez sito. Takže zvárania je očistí od nečistôt a prachu;
   4. Vyčistené suroviny, zalejeme teplou vodou, nechajte stáť po dobu 5 minút;
   5. OL>

    zváranie, k predĺženiu doby namáčanie. Jedna sada listov vydrží až 5 zvyklostiam

    je legitímne otázka :. Preto sa nazýva čaj fialová, ak je v skutočnosti modré? Pridajte 2 kvapky citrónovej šťavy na čaj a učiť sami. Čaj sa podáva v teplej alebo v studenej forme, použitie ľadu je prijateľné. Je možné použiť mäta, med, medovky.

    kontraindikácie a nežiaduce účinky

    Nezvyčajné pre náš ľudský druh pitie môže z reagujú na tele. Aby sa zabránilo nežiaduce účinky, kontrola s celým radom kontraindikácií:

 • anémia;
 • hypotenzia;
 • Porušenie krvnej zrážanlivosti;
 • Ochorenie kardiovaskulárneho prírody.

Avšak, ak sa rozhodnete piť purpurovej čaje, ktoré majú tieto zdravotné problémy, buďte pripravení na nepríjemné dôsledky:

 • tremor;
 • Slabosť;
 • tachykardia;
 • Nevoľnosť, zvracanie
 • Head spazmus;
 • hnačka, poruchy žalúdka;

To je všetko dobré vedieť o fialové

čaj. Vypiť nie viac ako 2 šálky pitie za deň, potom bude problém nevznikne. Maj sa dobre, všetko najlepšie!

About Paulína Turošíká 335 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.