Bluronica – názory, komentáre, cena, vrásky

[Total:    Average: /5]

Ak ste starší 30 rokov a nájdete na vaše krásne tváre zmien súvisiacich so starnutím obyvateľstva v podobe drobných vrások, je čas začať starostlivosť o pleť s kyselinou hyalurónovou. Complex Hilaron je moderný efektívna liek na starostlivosť o pleť, protivodeistviya vekom zmeny v skin.The séra nevyžaduje injekcie alebo zásah plastických chirurgov, a preto nevyžaduje veľké finančné náklady.

Čo je Bluronicaand čo to znamená

Bluronica zahŕňa:

  kyselina
 • hyaluronová, organická zlúčenina, ktorá je súčasťou kože a zodpovedá za jej regeneráciu. kyselina Gilyarova zadržiava vlhkosť v pokožke, dáva mu pružnosť a pôsobí proti účinkom na životné prostredie.
 • kolagén, proteín podporovať zachovanie vlhkosti v štruktúre kože s vyhladzovacím účinkom. Kolagén tiež predlžuje dobu vystavenia kozmetiky na koži.
 • láskavce olej obsahujúci skvalén organickou látkou, ktorá chráni pokožku pred starnutím a prenikaniu škodlivých baktérií, cez kožu. Obsahuje veľké množstvo vitamínu E, silný antioxidant, a fosfolipidy, ktoré regulujú metabolizmus tukov v koži.
 • Vitamín komplex potreboval dodávajú pokožke a podporuje metabolické procesy v epidermis.

The Bluronica

Bluronica prezentované Gel aktivátor a Intenzívne sérum.

Gel aktivátor

obsahuje kyselinu hyaluronovú a kolagén , Fľaštička obsahuje 30 ml gélu aplikovaného na kožu s krém alebo iné kozmetické prostriedky.

Účinok Bluronica je:

 • zlepšenie v štruktúre pokožky,
 • miznutie vrások,
 • zvýšiť pružnosť pokožky,
 • zlepšuje celkový tón pleti,
 • návrat obrysu mladého človeka.

Intenzívne sére

je fľaša hyalurónovej koncentrátu 30 ml.

Sérum posilňuje procesy regenerácie pleti, aktívne sa hojí jazvy a dôsledky akné na to, vyhladzuje hlboké vrásky.

To je vzhľadom na produkciu kolagénu a elastínu kyseliny hyalurónovej a jej vlastností na udržanie vlhkosti v pokožke.

Intenzívne sérum vyživuje pokožku so základnými zložkami, zanecháva pokožku zdravú a omladzujúce ju.

The Use of Complex

jednotka môže byť použitá samostatne: ráno použiť gél aktivátor, pred spaním intenzívne séra. Pleť tváre je potrebné pripraviť pre túto chvíľu v sére aplikácie.

Najlepší spôsob, ako umyť si tvár nie moc alkalickým mydlom a utrite kožu s tonikom mlieko. Na čistú tvár intenzívne aplikovať prípravok s prstov a nechajte pôsobiť po dobu 3-5 minút, naneste krém zodpovedá vašej pleti.

Tento postup sa vykonáva každý deň počas jedného mesiaca. Počas tohto obdobia, že vaša pokožka je vyhladená a získava pružnosť, fade jemné vrásky a utiahnuť ranu proti akné. Ak použijeme komplex po dobu šiestich mesiacov, môžete dosiahnuť zmiznutie hlbších vrások.

Komplex môže byť použitý od 25 rokov. Neodporúča sa používať u dojčiacich matiek a tehotných žien. Medzi ďalšie kontraindikácie by mali byť pridelené na ochorenia kože, sarkóm a prítomnosť rezov a rán na tvári.

Tie by tiež nemala prijať balík s vysokým sklonom k ​​alergickým reakciám. A najlepšie zo všetkých, pred použitím konzultovať s kozmetička.

Kde kúpiť kyselinu Bluronicaic vrások

Pre objednanie sady na webe https://gialuron-kompleks.org/. Vyplniť formulár so svojím menom a telefónnym číslom, kde budete kontaktovať správcu spoločnosti.

Pri kúpe nehnuteľnosti ponúka návod na použitie a certifikát kvality. Komplex je dodávaný poštou.

Názory lekárov Bluronica

Väčšina cosmetologists ocenia komplex pozitívne.

Senior kozmetika krása Institute Pauline Sokolovská. Em>

“Komplex kyselina hyalurónová” je účinným prostriedkom na zachovanie mladosti a krásu pleti ženy všetkých vekových kategórií. Komplex len “vypne” proces starnutia pokožky. Koža sa neustále hydratovaná zvnútra von, čo zvyšuje jej pružnosť. Vrásky sú vyhladené a zmizne aj tie hlboké stávajú menej viditeľné. Hlavným účinkom je dosiahnuté vďaka kyseliny hyalurónovej, molekuly, ktorá je schopná udržať okolo tisícky molekulami vody. Toto je dosiahnuté, a efekt je silný hydratačný. ”

Názory zákazníkov Bluronica

Marina Skorobogatova 35 rokov, Od prírody mám suchú kožu, takže sa zdalo predčasné vrásky. Používa sa mnoho hydratačné krémy a iné prípravky pre hydratáciu pokožky. starnutie kože sa zdá, že sa zastavil, ale vrásky nezmizli. Na internete som videl inzerát komplex kyseliny hyalurónovej a rozhodol sa riskovať. Objednal a zdvihol ho. Účinok mi triasol. O mesiac neskôr sa pokožka stala pružnú a hebkú, zmizol vrana k nohám okolo očí. Naďalej používať Bluronica.

Antonina Zemskova 40 rokov, Long hľadal univerzálny liek pre zlepšenie pokožky tváre. Skúšal veľa peňazí a dostal sa ku komplexu hyalurónovej. Používam to druhý mesiac. Povedať, že koža sa stal lepšie, to je hriech proti pravde. Mám novú tvár. V práci som neustále pýtal, čo sa ti stalo, si rozkvitla. Na ktoré som odpovedal, Založil mladého milenca s názvom Bluronica.

About Paulína Turošíká 335 Articles
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby. Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*