sobota, 16 januára

Aqua Disiac – Parfém s feromónmi, názory, komentáre, cena, kde kúpiť,

[Total:    Average: /5]

“pretože ten dievčatá štatistiky deväť ľudí.” – takže spieval hrdinka slávneho filmu “The Girls”. Od vydania filmu na celej obrazovke, sa situácia zmenila len málo. Ženy trávia desiatky tisíc dolárov v kozmetických salónoch a oddelenie kozmetiky a parfumov priťahovať zrakmi “jeden” a nájsť lásku a rodinného šťastia za každú cenu.

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

Mnoho mužov trpí nedostatkom pozornosti od opačného pohlavia, a chcú počuť pozitívnu spätnú väzbu. Zamestnanci parfumu firiem tvrdí, že vyriešenie týchto problémov stačí používať parfum s feromónmi, ako Aqua Disiac a problém zmizne. Ale je to naozaj? Snažte sa pochopiť, prečo si prečítajte pokyny a názory, poznať cenu za fľašu.

vnímanie vône je jedným zo základných ľudských pudy

, že niektoré vône ovplyvniť správanie, vedel už dávno. Slávna kniha nemeckého spisovateľa Patrick Süskind “parfum”, ktoré vyšlo v roku 1985, jasne ukazuje, ako vôňa môže vyvolať nenávisť, zlosť, predchnutý romantizmu lásky, alebo nekontrolovateľný chtíč. Na dlhú dobu to bolo považované len na fantázii dramatika a až v neskorej 1990 – čoskoro 2000-tych rokov v odborných časopisoch publikoval o biologicky aktívnych látok, a štruktúra je podobná ako hormóny, ktoré priťahujú opačné pohlavie. Tieto zlúčeniny sa nazývajú “feromóny” alebo “atraktantov”.

Existencia podobné hormónom pachových látok nepochybne preukázané predstaviteľa svetových hmyzu a cicavcov. Ale vedci sa stále dohadovať, extrakty a interpretuje takéto prchavé látky. Ak chcete potvrdiť teóriu držal jednoduchý prieskum. Zmeny sa vyskytujú v mozgu po inhalácii akejkoľvek zo zlúčenín bola zaznamenaná za použitia špeciálnych zariadení. Experiment zistili, že v procese rozpoznávania a analýzu zápachu podieľajú nielen oblasti nervového systému zodpovedné za vedomé reakciu, ale aj Limbický systém, ktoré majú vplyv na podvedomie. To pomohlo vysvetliť, prečo, cítil nejaký aromatických poznámky, niektorí ľudia jasne si spomínam na situáciu v súvislosti s ním.

Ďalšie štúdie nemá najprv identifikovať atraktanty, ktoré sú súčasťou vône parfumov Life Sexy. Ak je rozkladné produkty testosterónu a iných pohlavné hormóny, ako sú napríklad androstenonu., Androstenol a súvisiace zloženie zlúčeniny. Je pozoruhodné, že v priebehu experimentu, ženy radšej sedieť v kresle ošetrené zmesi týchto látok, a muži zo všetkých fotiek dámy vybral tie, ktoré boli ošetrené syntetickými feromóny. Okrem toho tieto zlúčeniny necíti, ich vôňa je vnímané na podvedomej úrovni a v zložení parfumu parfumu dodávajú len nádych zmyselnosti a erotiky.

Spirits ovplyvniť libido človeka.

Vplyv na podvedomie? – Pravda alebo fikcia

Kolekcia dámskych a pánskych vôní Aqua Disiac predstavuje takmer štyri desiatky rôznych možností, len opakovaním obľúbený parfum značky. Najpopulárnejšie je vôňa No. 15 Lacoste. Z veľkého množstva, bude každý kupujúci zvoliť mužský a ženský parfum Aqua Disiac chuť.

Manual (anotácia Aqua Disiac) hovorí, že vynikajúca vôňa zaručuje pozornosť opačného pohlavia, prchavé vibrácie feromónov spôsobiť sexuálnu príťažlivosť, začiatok vzťahu prejavuje v podobe flirtovanie, pozvanie na rande, chcete vziať ma domov. A na základe spätnej väzby od developera, up-úzke pôsobenia hormónov parfumu Aqua Disiac odhalil v plnej miere, čo ďalej umocňuje túžbu sexu.

Ale teraz, mnohí výrobcovia ponúkajú produkty, ktoré obsahujú feromóny. Aká je výhoda Aqua Disiac?

  • atraktívny vynikajúce balíček Čierna farba alebo odtieň morské vlny.
  • odolná proti zápachu, naprosto zhodné s výrobkami známych značiek.
  • Úsporné, fľaša s vlkom, poskytuje jednotnú aplikáciu parfumu olejovej zmesi na koži.
  • Malá veľkosť fľaše, je umiestnený v malej dámy spojka alebo pánska peňaženka.
  • Nízka cena upevnený Life Sexy Wild Musk vo svojej cenovej kategórii. Ochutená tekutina nepotrebuje reklamu a je vyrobená z prírodných esenciálnych olejov (pozri “Návod na použitie prípravku Aqua Disiac), čo zaručuje vysokú kvalitu v kombinácii s nízkou cenou.
  • Tesne skrutkovacím uzáverom, ktorý umožňuje dlhodobé použitie parfum.

Konštantná pozornosť opačného pohlavia transformuje človeka. Podľa psychológov, sústrediť feromóny Aqua Disiac zvyšuje sebavedomie, sebavedomie, zlepšuje náladu, zmierňuje depresie, pomáha im cítiť uvoľnene. V očiach je ľahký, inherentnú len láska ľudia, ktorí sú v neustálom stave sexuálneho vzrušenia.

Parfumy majú silný zápach, podobný produktom známych značiek.

Ďalšie informácie

Ak chcete používať parfum jednoducho a to potvrdzujú názory a diskusných fór. V normálnej všedný deň, ktoré sú aplikované na kožu za ušami a krkom. Ale pred dátumom alebo strana mala vôňu a zápästia. Ale spravodlivejší sex manuál radia používať ženský parfum s feromónmi Aqua Disiac Wild Musk na koži lonovej kosti. Tí, ktorí používal parfum s tým, že zápach je veľmi udržateľná a trvá minimálne pol dňa. Odevy príjemná vôňa:

  • trvá niekoľko dní.
  • nezanecháva žiadne zvyšky.

Ak chcete kúpiť parfum zloženie Musk Wild Aqua Disiac v každom kozmetickom obchode, alebo objednať cez internet. Nepochybné kvality výrobkov svedčí aj skutočnosť, že výroba sa uskutočňuje na základe uzavretého akciovej spoločnosti “Vedecko-výrobné sdružení,Khimsintez ‘, Moskva. Pre prehľad, parfumy s feromónmi Aqua Disiac má kompletnú podobnosť s známe produkty z rovnakej kolekcie, trvá dlhú dobu na tele a na oblečenie a nie je pri dlhodobom skladovaní meniť, a je predávaný za cenu 400 … dôkazom sú početné reakcie od vďačných zákazníkov.

Špeciálna cena !!!. Kliknite na tlačidlo a uvidíte !!!

About Paulína Turošíká
Mám veľa čo povedať o Iveve Jánošíkovej, ale najväčšie dve veci, ktoré je potrebné vedieť, je to, že je reflexívna a intuitívna. Samozrejme, že je tiež podmanivá, vtipná a presvedčivá, ale sú to tak isté, že sú desivé. jej reflexné myslenie, to je to, za čo je často uctievaná. Ľudia sa často spoliehajú na svoju a pozornú povahu v čase potreby.

Nikto, samozrejme, nie je dokonalý a Kieran má veľa znakových chýb. jej ego a abrazivosť nie sú úplne zábavné a môžu zničiť veľa večerov. Našťastie jej intuícia pomáha udržiavať ich aspoň v malom.